Wynajem walców drogowych – jedno- i dwuwałowych, ogumionych

Wynajem walców drogowych

Firma Bellator prowadzi wynajem walców drogowych. Nasza oferta obejmuje udostępnienie wszystkich maszyn używanych znajdujących się aktualnie w naszym parku maszynowym. Wypożyczenie pozwala przetestować konkretny model walca, a jeśli spełni on zakładane oczekiwania, po zakończeniu okresu wynajmu istnieje możliwość jego wykupienia. Naszym Klientom proponujemy walce drogowe wyłącznie najlepszych marek, takich jak HAMM, DYNAPAC, BOMAG czy CAT, więc możemy zagwarantować ich wysoką jakość i niezawodność. Wszystkie oferowane maszyny znajdują się w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym.

Wynajem walców tandemowych oraz jednowałowych

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór walców przystosowanych do prac o różnej skali i charakterze. Proponujemy najczęściej stosowane przy budowie dróg walce tandemowe (dwuwałowe) – z wibracją z przodu oraz oscylacją z tyłu lub wibracją zarówno z przodu, jak i z tyłu – jak również walce jednowałowe. Oprócz najpopularniejszych modeli stalowych posiadamy także maszyny ogumione. Większość walców wyposażona jest w bęben dzielony, co pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość nawierzchni podczas prac wymagających częstego wykonywania ostrych skrętów, na przykład na terenach miejskich. Poszczególne modele walców różnią się między sobą zakresem wyposażenia. W naszej ofercie dostępne są chociażby modele z czujnikami HCM i HTM, obcinakiem i zagniataczem krawędzi oraz instalacją do rozsypywacza grysu.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.