BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.


Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
e-mail: biuro@bellator-mb.pl
NIP: 6412528104

 

GPS DM: N 50° 17.496′ E 18° 51.144′
GPS D: 50.2916° 18.8524°
GPS DMS: N 50° 17′ 29.75″ E 18° 51′ 8.63″

 

bell_budynek

DUX – wynajem maszyn drogowych


DUXlogo1

 

 

Dział handlowy


Leszek Nerad

dyrektor handlowy
l.nerad@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 102


Mateusz Heller

specjalista ds. zakupów
mateusz.heller@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 101


Dział części zamiennych


Paweł Radecki

zastępca dyrektora serwisu
p.radecki@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 900


Dominik Duda

doradca ds. części zamiennych
d.duda@bellator-mb.pl
T. +48 88 5558 900


Dział frezowania


Andrzej Arsenicz

specjalista ds. frezowania
a.arsenicz@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 202


Marcin Sibielak

specjalista ds. frezowania
m.sibielak@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 204


Dział serwisu


Tomasz Lis

dyrektor techniczny
t.lis@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 300


Sylwester Wąs

doradca techniczny
s.was@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 997


Robert Kwiek

technik serwisu
r.kwiek@bellator-mb.pl
T. +48 88 5558 700


BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57

O nas