Wynajem

HAMM HD 130

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM HD+ 80i VV-S

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VV-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VV-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VV-S

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VO-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VO-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 70i VO-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 70i VO-S

W WYNAJMIE
Więcej informacji

Firma Bellator oferuje wynajem maszyn drogowych i budowlanych. Udostępniamy naszym Klientom maszyny do budowy dróg, wykonywania remontów i napraw nawierzchni, a także robót ziemnych. Umożliwiamy wypożyczenie wszystkich maszyn używanych dostępnych w naszym parku maszynowym, a po upływie okresu wypożyczenia zapewniamy możliwość ich wykupu na preferencyjnych warunkach. Do nawiązania współpracy z naszą firmą zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa występujące w roli głównego wykonawcy, jak i mniejsze podmioty prowadzące roboty na mniejszą skalę. Dostarczamy nasze maszyny na terenie całego kraju.

Wynajem maszyn do robót budowlanych od najlepszych producentów

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór maszyn do prac drogowych i robót budowlanych od uznanych producentów, takich jak VÖGELE, BOMAG, HAMM, ATLAS czy DOOSAN. Prowadzimy wynajem rozściełaczy mieszanek mineralno-asfaltowych na podwoziu gąsienicowym oraz kołowym, o różnych rozmiarach stołów hydraulicznych. Umożliwiamy wynajem podajnika masy bitumicznej, który zapewnia bezkontaktowy załadunek masy bitumicznej, całkowicie eliminując przestoje. Oferujemy też wynajem walców drogowych: tandemowych i jednowałowych, stalowych i ogumionych, statycznych oraz wykorzystujących wibracje i ruchy oscylacyjne. Ponadto proponujemy również wynajem maszyn do robót ziemnych, w tym koparek gąsienico­wych i kołowych, równiarek, stabilizatorów gruntu oraz ładowarek kołowych. Wszystkie proponowane maszyny znajdują się w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem maszyn drogowych i budowlanych?

Wynajem maszyn budowlanych jest w wielu przypadkach najkorzystniejszym, a w niektórych jedynym sposobem na uzyskanie możliwości dysponowania określonym sprzętem. Decydując się na wynajem, nie trzeba posiadać znacznych środków finansowych bądź zdolności kredytowej. To świetna opcja dla niewielkich lub dopiero rozpoczynających swoją działalność firm. Wynajem jest szczególnie opłacalny, gdy chcemy korzystać z maszyny jedynie przez krótki czas. Jeśli nie potrzebujemy na co dzień określonego sprzętu, wypożyczenie go będzie znacznie lepszym pomysłem niż zakup. Zaoszczędzimy również na przestrzeni magazynowej.

Wszystkie maszyny oferowane przez firmę Bellator przechodzą regularny serwis, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują niezawodny, wysokiej jakości sprzęt, który sprosta ich oczekiwaniom. Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju oraz liczby maszyn, a także okresu, na który podpisywana jest umowa. W cenę wynajmu mogą być również wliczone przeglądy okresowe sprzętu. Zapewniamy stały serwis oraz dostęp do pełnego asortymentu części do maszyn drogowych, co gwarantuje szybką i sprawną naprawę uszkodzenia, zapewniając minimalizację przestojów.

Doświadczony personel – zarówno od strony serwisowej, jak i operatorskiej – zapewnia fachowość, szybkość i rzetelność podczas przygotowywania maszyn do pracy, w czasie napraw oraz podczas szkoleń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.