Części

UKŁAD SPRYSKIWACZY

Więcej informacji

ŁYŻWA CZUJNIKA OBROTOWEGO

Łyżwa czujnika obrotowego wysokości

Więcej informacji

RURKA PRZEDŁUŻENIOWA

Rurka przedłużeniowa czujnika obrotowego wysokości

Więcej informacji

PRZEWÓD SPIRALNY NIWELACJI

Przewód spiralny niwelacji MOBA

Więcej informacji

PRZEWÓD SPIRALNY CZUJNIKA

Przewód spiralny czujnika układu niwelacji

Więcej informacji

PRZEWÓD SPIRALNY ANALOGOWY

Przewód spiralny niwelacji analogowej MOBA

Więcej informacji

POZIOMICA NIWELACJI MOBA

Poziomica niwelacji MOBA

Więcej informacji

POZIOMICA NIWELACJI ANALOGOWEJ

Poziomica niwelacji analogowej MOBA

Więcej informacji

PILOT POZIOMICY MOBA

Pilot poziomicy MOBA

Więcej informacji

Części do maszyn drogowych

Firma Bellator oferuje duży wybór części do maszyn drogowych. Zapewniamy dostęp do elementów i podzespołów, które powinny być wymieniane ze względu na naturalne zużycie podczas pracy maszyny, takich jak np. elementy robocze bębnów frezujących ścierające się w miarę użytkowania, elementy układów jezdnych, jak nakładki na gąsienice lub ogumienie. Mamy także elementy, które najczęściej ulegają zużyciu wraz z postępującą eksploatacją, są to m.in. części maszyn drogowych, które mają kontakt z podgrzewaną masą bitumiczną czy fragmentami zerwanego asfaltu. Znajdziecie u nas Państwo również podzespoły, które częściej niż inne ulegają awariom, np. układy spryskiwaczy w walcach drogowych i zraszacze bębnów frezujących. Nasza firma dostarcza części do rozściełaczy asfaltu, części do maszyn do frezowania oraz części do walców. Nasz asortyment obejmuje też komponenty do układów niwelacji. Oferowane przez nas części są produktami najwyższej jakości i gwarantują sprawną pracę urządzeń przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Części do maszyn drogowych wysokiej jakości – warunek sprawnego działania

Części do maszyn drogowych są niezbędne nie tylko przy wykonywaniu napraw i remontów, ale są nieodzowne również przy właściwym dbaniu o sprawność urządzeń. Awarie maszyn drogowych na placu budowy mogą być bardzo dużym problemem. Uszkodzenie jednego urządzenia najczęściej wstrzymuje też pracę innych. Szybkie znalezienie części do walców Hamm, Ammann czy innego równie znanego producenta w warunkach inwestycji realizowanej w szczerym polu może być prawdziwym wyzwaniem. Zmaganie się z uszkodzeniem, ściąganie części i wymiana podzespołów mogą zabrać bardzo dużo czasu i narazić wykonawcę na niedotrzymanie harmonogramu prac i kary finansowe.

Takie zdarzenia mogą również poważnie nadszarpnąć reputację firmy. By ustrzec się przed takim zagrożeniem, najlepiej działać zawczasu. Dokonywać bieżących przeglądów wszystkich maszyn drogowych. Wymieniać części, które są nadmiernie wyeksploatowane, zanim unieruchomią sprzęt czy doprowadzą do awarii innych, współdziałających z nimi podzespołów. Wybór pewnego dostawcy części, takiego jak firma Bellator to pierwszy krok na drodze do zapewnienia pełnej gotowości do pracy wszystkich urządzeń. W ofercie firmy Bellator znajdują się m.in. części do frezarek Wirtgen. Klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w zużywające się podczas pracy frezy czy elementy podwozia. Dostępne są również akcesoria do układarek asfaltu czy walców drogowych. Wymiana wielu elementów, np. amortyzatorów bębna jest nie tylko warunkiem sprawnego i bezproblemowego działania samej maszyny, ale również dbaniem o bezpieczne środowisko pracy operatora. Uszkodzenia tego typu części mogą prowadzić nie tylko do dalszych uszkodzeń, ale także odbić się negatywnie na jakości pracy kierowcy.Kontrola stanu maszyn drogowych przed rozpoczęciem robót i po ich zakończeniu, szybkie reagowanie na pojawiające się uszkodzenia i wymiana wadliwych elementów mogą znacząco obniżyć koszty działalności każdej firmy budowlanej. Dostęp do części zamiennych do maszyn drogowych gwarantowany przez firmę Bellator ułatwia wykonywanie systematycznych przeglądów i pozwala na utrzymywanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym.