Walec Bomag

W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie efektywną pracę przy budowie dróg bez zaawansowanego, ciężkiego sprzętu. Jednym z urządzeń niezbędnych na placu budowy jest walec, którego zadaniem jest zagęszczanie warstw podłoża oraz wygładzanie nawierzchni. Wartym uwagi rozwiązaniem z tej kategorii są walce Bomag, dostępne w naszej ofercie.

Co oferujemy?

Bomag to niemiecka marka, specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju maszyn drogowych. Założona w 1957 roku, firma od dekad rozwija swoją technologię, dzięki czemu zdobyła pozycję jednego z liderów rynku. Obecnie zatrudnia ona około 2800 pracowników na całym świecie.

Wśród produktów Bomag znajdują się maszyny drogowe wszelkiego rodzaju: frezarki drogowe, układarki do asfaltu, a także walce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • walce ogumione
  • lekkie walce tandemowe
  • ciężkie walce tandemowe przegubowe
  • ciężkie walce tandemowe z ławą skrętną
  • walce do robót ziemnych

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą części do walców.

Dlaczego warto wybrać walce Bomag?

60 lat doświadczenia na rynku maszyn drogowych czyni z marki Bomag jednego z najlepiej sprawdzonych i uznanych dostawców sprzętu do robót drogowych na świecie. Maszyny Bomag, w tym walce, wykorzystano przez ten czas do położenia milionów kilometrów dróg – są one również bardzo chętnie wykorzystywane w Polsce. Wysoka jakość wykonania oraz sprawność i funkcjonalność to nie jedyne zalety walców Bomag. Poza tym bardzo istotnym plusem posiadania i wykorzystania ich jest duża dostępność części zamiennych, co znacznie ułatwia serwisowanie maszyn i pozwala uniknąć ich długich i kosztownych przestojów w pracy. Tym samym są one rozwiązaniem przyjaznym dla kieszeni właściciela, gdyż nie narażają go na zbędne koszty.