Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Wynajem koparek kołowych

Koparki kołowe to uniwersalne urządzenia do prac drogowych i budowlanych. Są niezbędne między innymi do przeprowadzenia niwelacji terenu, wykonywania wykopów pod fundamenty i infrastrukturę (np. kanalizację) oraz nasypów. Sprawdzą się również przy załadunku urobku. Aby zapewnić łatwy dostęp do tych zaawansowanych maszyn, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę wynajmu koparek kołowych.

Wynajem koparek Doosan

Wśród posiadanych przez nas koparek kołowych znajdują się między innymi maszyny południowokoreańskiej marki Doosan. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sprzęty w pełni wyposażone i w bardzo dobrym stanie technicznym.

Wynajem koparek Atlas

Drugą z uznanych marek w naszej ofercie koparek kołowych na wynajem jest niemiecki Atlas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo w pełni sprawne i gotowe do każdej pracy na placu budowy maszyny.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu?

Wynajem krótko- i długoterminowy koparki kołowej to atrakcyjna alternatywa dla kupna własnego sprzętu. Korzystają z tej oferty między innymi firmy, które w danej chwili nie mogą pozwolić sobie na inwestycję w maszyny (np. na początku działalności lub w momencie większego zapotrzebowania na sprzęt). Z wynajmu warto skorzystać również w sytuacji, kiedy posiadany sprzęt uległ awarii, która wyklucza go z użytku na placu budowy.

Korzyści z wynajmu maszyn budowlanych

Wynajem koparek kołowych to doskonałe rozwiązanie problemu z dostępnością do sprzętu. Korzystając z niego możecie Państwo zminimalizować ewentualne straty finansowe wynikające z niespodziewanych napraw i łatwo pokryć większe zapotrzebowanie na sprzęt.

Szukacie wysokiej jakości sprzętu na wynajem? Zapraszamy do kontaktu – mamy wszystko czego Państwu potrzeba!