Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Wynajem rozściełaczy asfaltu

Vögele SUPER 1300-3i

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Vögele SUPER 800i

W WYNAJMIE
Więcej informacji

Vögele SUPER 800-3i

W WYNAJMIE
Więcej informacji

Vögele SUPER 1800-3i

W WYNAJMIE
Więcej informacji

Vögele SUPER 1300-3i

DOSTĘPNA
Więcej informacji

DYNAPAC F 5 CS

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Wysoka jakość nawierzchni drogowych ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Właśnie dlatego przy budowie dróg należy stawiać wyłącznie na specjalistyczny sprzęt, który pozwoli uzyskać nawierzchnie asfaltu o odpowiedniej trwałości. Do maszyn niezbędnych w procesie budowy zaliczają się między innymi rozściełacze asfaltu.

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorstwom specjalizującym w budowie dróg wprowadziliśmy do naszej oferty usługę wynajmu rozściełaczy asfaltu. Oddajemy Państwu do dyspozycji rozściełacze takich marek jak Volvo, Dynapac i Vögele. Wszystkie nasze maszyny są w pełni sprawne, regularnie poddajemy je pracom serwisowym, by utrzymać je w najlepszym stanie technicznym.

Dla kogo przeznaczone jest usługa wynajmu?

Podobnie jak w przypadku wynajmu koparek czy ładowarek kołowych, wynajem rozściełaczy asfaltu kierowany jest do wszystkich wykonawców robót drogowych, którzy:

  • nie dysponują jeszcze własnym sprzętem,
  • posiadają sprzęt, który ze względu na awarie nie może być wykorzystywany w pracach drogowych,
  • mają chwilowo większe zapotrzebowanie na sprzęt,
  • potrzebują rozściełacza wyłącznie w krótkich okresach, nie na stałe,
  • chcą przetestować możliwości konkretnego modelu rozściełacza przed podjęciem decyzji o kupnie.

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie sprzęty mogą być wypożyczone na dowolny okres czasu i na terenie całego kraju. Po zakończeniu wynajmu istnieje możliwość wykupu sprzętu na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego warto zdecydować na wynajem rozściełacza?

Wynajem układarki asfaltu to atrakcyjna alternatywa dla kupna własnego sprzętu. Decydując się na wypożyczenie sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia napraw nie ponosicie Państwo również żadnych dodatkowych kosztów, np. serwisowania czy ubezpieczenia. Wszystko to przekłada się na obniżenie wydatków związanych z prowadzeniem prac.