Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Wynajem koparek gąsienicowych

Koparki gąsienicowe należą do najważniejszych ze wszystkich maszyn drogowych. Niezbędne są między innymi do wykonywania fundamentów, budowania nasypów czy niwelacji terenu. Wysokiej jakości koparka gąsienicowa to kosztowna inwestycja – alternatywnym rozwiązaniem jest wypożyczenie jej krótko- lub długoterminowo.

Oferujemy wynajem koparek gąsienicowych.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem koparki gąsienicowej?

Wynajem koparek gąsienicowych to korzystne rozwiązanie w sytuacjach takich jak:

  • niespodziewana awaria własnego sprzętu, wyłączająca go z użytku,
  • brak funduszy na zakup własnego sprzętu,
  • większe zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt,

Z wynajmu warto skorzystać również w celu przetestowania możliwości maszyny przed podjęciem decyzji o kupnie. Nasze usługi wynajmu kierowane są do wszelkiego rodzaju wykonawców prac drogowych, firm budowlanych i kopalni, a także osób prywatnych czy instytucji. Wypożyczony sprzęt jesteśmy w stanie dostarczy do każdego miejsca w kraju. Po zakończonym okresie wynajmu istnieje możliwość zakupienia koparki na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego warto zdecydować się wynajem koparki?

Wypożyczenie krótko- i długoterminowe koparki gąsienicowej to rozwiązanie, które może przynieść wymierne korzyści przedsiębiorcom. Decydując się na wynajem sprzętu drogowego możecie Państwo minimalizować straty finansowe, a także uniknąć kosztownych zakupów własnego sprzętu. To bardzo ważne przede wszystkim dla firm nie dysponujących środkami finansowymi pozwalającymi zrealizować nowe inwestycje.

Szukasz wysokiej jakości koparki gąsienicowej na wynajem? Zapraszamy do kontaktu!