Oferty Pracy - Bellator

Praca

OFERTA PRACY dla MECHANIKA

Oferujemy pracę na stanowisku mechanika maszyn drogowych i budowlanych.

Obowiązki:

  • – konserwacja i naprawa maszyn drogowych i budowlanych

Wymagania:

  • – czynne prawo jazdy kategorii B
  • – uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • – umiejętność samodzielnego myślenia i planowania
  • – umiejętność pracy pod presją czasu
  • – dbałość o powierzone mienie i narzędzia
  • – dyspozycyjność w przypadku wyjazdów
  • – zaufanie
  • – odpowiedzialność
  • – dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Nasze oczekiwania:

  • – mile widziane doświadczenie serwisowe w tym znajomość mechaniki i budowy maszyn
  • – mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku mechaniki, elektromechaniki samochodowej lub maszyn i urządzeń
  • – predyspozycje do szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • – interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie
  • – stabilne warunki zatrudnienia
  • – pracę na pełen etat
  • – wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników
  • – możliwość rozwoju zawodowego
  • – obsługę nowoczesnych maszyn, pojazdów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Tomaszem Lisem.

Dane kontaktowe na naszej stronie: https://bellator-mb.pl/kontakt/

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.