Praca

OFERTA PRACY dla OPERATORÓW FREZARKI DROGOWEJ

Oferujemy pracę na stanowisku operatora frezarki drogowej.

Obowiązki:

  • – transport maszyny na budowę oraz jej obsługa

Wymagania:

  • – uprawnienia na frezarki drogowe minimum klasa III
  • – doświadczenie w pracy operatora minimum 1 rok
  • – zaufanie
  • – odpowiedzialność
  • – uczciwość
  • – dyspozycyjność
  • – zaangażowanie
  • – dbałość o sprzęt

Nasze oczekiwania:

  • – mile widziane prawo jazdy kategorii C + E
  • – mile widziane doświadczenie serwisowe w tym znajomość mechaniki i budowy maszyn
  • – samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • – dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • – umiejętność pracy pod presją czasu
  • – predyspozycje do szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • – pracę w dynamicznej firmie
  • – stabilne warunki zatrudnienia
  • – umowę o pracę
  • – możliwość rozwoju zawodowego
  • – obsługę nowoczesnych maszyn, pojazdów i lawet niskopodwoziowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Marcinem Milewskim.
Dane kontaktowe na naszej stronie: http://bellator-mb.pl/kontakt/

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57

O nas