Praca

OFERTA PRACY dla MECHANIKA

Oferujemy pracę na stanowisku mechanika maszyn drogowych i budowlanych.

Obowiązki:

  • konserwacja i naprawa maszyn drogowych i budowlanych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność samodzielnego myślenia i planowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o powierzone mienie i narzędzia
  • dyspozycyjność w przypadku wyjazdów
  • zaufanie
  • odpowiedzialność
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie serwisowe w tym znajomość mechaniki i budowy maszyn
  • mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku mechaniki, elektromechaniki samochodowej lub maszyn i urządzeń
  • predyspozycje do szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • obsługę nowoczesnych maszyn, pojazdów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Tomaszem Lisem.
Dane kontaktowe na naszej stronie: Kontakt