Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Maszyny budowlane i drogowe używane

BOMAG BW 174 APO-4f

DOSTĘPNA
Więcej informacji

ATLAS COPCO DYNAPAC F 1200 CS

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Vögele SUPER 800-3i

W WYNAJMIE
Więcej informacji

BOMAG BW 154 AP-AM

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Vögele SUPER 800

W WYNAJMIE
Więcej informacji

HAMM DV+ 70i VV-S

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM DV+ 70i VV-S

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM DV+ 90i VV-S

DOSTĘPNA
Więcej informacji

BOMAG BW 174 AP-4i

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Firma Bellator oferuje swoim Klientom szeroki wybór maszyn budowlanych i drogowych używanych. Dysponujemy sprzętem wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, który jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie proponowane przez nas maszyny są po szczegółowym przeglądzie, gotowe do wykonywania prac. Wśród dostępnych u nas urządzeń można znaleźć zarówno maszyny ogólnobudowlane, np. koparki kołowe, jak i specjalistyczne, przeznaczone do prowadzenia robót związanych z budową i remontowaniem dróg. Mamy duży wybór sprzętu przeznaczonego do prac ziemnych – wykopów pod fundamenty, media, odwodnienia czy podbudowy dróg; do wyrównywania terenu, profilowania skarp i nasypów, zagęszczania i stabilizowania gruntu oraz wyrównywania warstw podłoża pod drogi. Pozostające w naszej dyspozycji urządzenia specjalistyczne poza przygotowaniem gruntu umożliwiają również robienie podbudów, układanie warstw bitumicznych i ich zagęszczanie. Oferujemy również sprzęt do utrz[ymania i naprawy dróg – usuwania kolein, frezowania nawierzchni oraz recyklingu nawierzchni.

Firma Bellator oferuje swoim Klientom szeroki wybór maszyn budowlanych i drogowych używanych. Dysponujemy sprzętem wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, który jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie proponowane przez nas maszyny są po szczegółowym przeglądzie, gotowe do wykonywania prac. Wśród dostępnych u nas urządzeń można znaleźć zarówno maszyny ogólnobudowlane, np. koparki kołowe, jak i specjalistyczne, przeznaczone do prowadzenia robót związanych z budową i remontowaniem dróg. Mamy duży wybór sprzętu przeznaczonego do prac ziemnych – wykopów pod fundamenty, media, odwodnienia czy podbudowy dróg; do wyrównywania terenu, profilowania skarp i nasypów, zagęszczania i stabilizowania gruntu oraz wyrównywania warstw podłoża pod drogi. Pozostające w naszej dyspozycji urządzenia specjalistyczne poza przygotowaniem gruntu umożliwiają również robienie podbudów, układanie warstw bitumicznych i ich zagęszczanie. Oferujemy również sprzęt do utrzymania i naprawy dróg – usuwania kolein, frezowania nawierzchni oraz recyklingu nawierzchni.

Maszyny budowlane i drogowe używane – sprawdzona jakość

Największą obawą osób poszukujących używanych maszyn budowlanych i drogowych jest ich właściwy stan techniczny. Oferta firmy Bellator pozwala na skuteczne rozproszenie tych wątpliwości. Wszystkie oferowane przez firmę urządzenia są bardzo dokładnie sprawdzone podczas wnikliwego przeglądu technicznego w profesjonalnym i dobrze wyposażonym serwisie. Weryfikacja stanu maszyn jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się serwisowaniem sprzętu budowlanego i drogowego. Dzięki zdobytym w ten sposób kompetencjom i praktycznej wiedzy o możliwych awariach i najszybciej zużywających się elementach nasi mechanicy są w stanie wykryć wszystkie niedociągnięcia i wadliwe czy wyeksploatowane elementy.

Maszyny budowlane i drogowe używane – długa lista zalet

Zakup używanych maszyn budowlanych i drogowych to rozwiązanie, które ma bardzo wiele zalet. Pierwszą i najbardziej oczywistą jest niższa cena zakupu. Maszyny używane są sporo tańsze niż nowe, ich zakup powoduje więc znacznie mniejsze obciążenie dla budżetu firmy. Jednak korzyści z zakupu używanych maszyn budowlanych i drogowych jest o wiele więcej. Decydując się na sprawdzoną maszynę z drugiej ręki, można wybrać sprzęt, dokładnie sprawdzony przy realizacji konkretnych prac. Dzięki temu można zapoznać się z opiniami innych użytkowników i sprawdzić wszystkie cechy maszyny porównując ze sobą np. różne modele walców drogowych, w tym ich awaryjność, koszty serwisowania i utrzymania jeszcze przed zakupem. Sporą zaletą używanych maszyn budowlanych i drogowych jest także możliwość niemal natychmiastowego dokonania zakupu. W przypadku maszyn nowych trzeba się najczęściej liczyć z pewnym okresem oczekiwania. Plusem wyboru maszyny używanej jest też stosunkowo niska utrata wartości podczas eksploatacji oraz łatwa odsprzedaż. Kupno sprzętu z drugiej ręki to również szansa wzbogacenia swojego parku maszynowego o urządzenie zdecydowanie wyższej klasy przy takim samym poziomie kosztów. Wprawdzie oczekiwany czas pracy maszyny używanej będzie zawsze krótszy niż nowej, jednak lepsze parametry, większa wydajność czy niższe koszty paliwa są w stanie z naddatkiem to zrekompensować.