Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Maszyny budowlane i drogowe używane

HAMM HC 130i DEMO

DOSTĘPNA
Więcej informacji

AMMANN AV 110X

DOSTĘPNA
Więcej informacji

DYNAPAC SD 2500 CS

DOSTĘPNA
Więcej informacji

DYNAPAC SD 2500 CS

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Vögele SUPER 1300-2

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Vögele SUPER 1800-3i

W WYNAJMIE
Więcej informacji

Vögele SUPER 800-3i

DOSTĘPNA
Więcej informacji

HAMM HD 13 VV

DOSTĘPNA
Więcej informacji

DYNAPAC CC234HF

DOSTĘPNA
Więcej informacji

Firma Bellator oferuje swoim Klientom szeroki wybór maszyn budowlanych i drogowych używanych. Dysponujemy sprzętem wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, który jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie proponowane przez nas maszyny są po szczegółowym przeglądzie, gotowe do wykonywania prac. Wśród dostępnych u nas urządzeń można znaleźć zarówno maszyny ogólnobudowlane, np. koparki kołowe, jak i specjalistyczne, przeznaczone do prowadzenia robót związanych z budową i remontowaniem dróg. Mamy duży wybór sprzętu przeznaczonego do prac ziemnych – wykopów pod fundamenty, media, odwodnienia czy podbudowy dróg; do wyrównywania terenu, profilowania skarp i nasypów, zagęszczania i stabilizowania gruntu oraz wyrównywania warstw podłoża pod drogi. Pozostające w naszej dyspozycji urządzenia specjalistyczne poza przygotowaniem gruntu umożliwiają również robienie podbudów, układanie warstw bitumicznych i ich zagęszczanie. Oferujemy również sprzęt do utrz[ymania i naprawy dróg – usuwania kolein, frezowania nawierzchni oraz recyklingu nawierzchni.

Firma Bellator oferuje swoim Klientom szeroki wybór maszyn budowlanych i drogowych używanych. Dysponujemy sprzętem wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, który jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie proponowane przez nas maszyny są po szczegółowym przeglądzie, gotowe do wykonywania prac. Wśród dostępnych u nas urządzeń można znaleźć zarówno maszyny ogólnobudowlane, np. koparki kołowe, jak i specjalistyczne, przeznaczone do prowadzenia robót związanych z budową i remontowaniem dróg. Mamy duży wybór sprzętu przeznaczonego do prac ziemnych – wykopów pod fundamenty, media, odwodnienia czy podbudowy dróg; do wyrównywania terenu, profilowania skarp i nasypów, zagęszczania i stabilizowania gruntu oraz wyrównywania warstw podłoża pod drogi. Pozostające w naszej dyspozycji urządzenia specjalistyczne poza przygotowaniem gruntu umożliwiają również robienie podbudów, układanie warstw bitumicznych i ich zagęszczanie. Oferujemy również sprzęt do utrzymania i naprawy dróg – usuwania kolein, frezowania nawierzchni oraz recyklingu nawierzchni.

Maszyny budowlane i drogowe używane – sprawdzona jakość

Największą obawą osób poszukujących używanych maszyn budowlanych i drogowych jest ich właściwy stan techniczny. Oferta firmy Bellator pozwala na skuteczne rozproszenie tych wątpliwości. Wszystkie oferowane przez firmę urządzenia są bardzo dokładnie sprawdzone podczas wnikliwego przeglądu technicznego w profesjonalnym i dobrze wyposażonym serwisie. Weryfikacja stanu maszyn jest prowadzona przez doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień zajmują się serwisowaniem sprzętu budowlanego i drogowego. Dzięki zdobytym w ten sposób kompetencjom i praktycznej wiedzy o możliwych awariach i najszybciej zużywających się elementach nasi mechanicy są w stanie wykryć wszystkie niedociągnięcia i wadliwe czy wyeksploatowane elementy.

Maszyny budowlane i drogowe używane – długa lista zalet

Zakup używanych maszyn budowlanych i drogowych to rozwiązanie, które ma bardzo wiele zalet. Pierwszą i najbardziej oczywistą jest niższa cena zakupu. Maszyny używane są sporo tańsze niż nowe, ich zakup powoduje więc znacznie mniejsze obciążenie dla budżetu firmy. Jednak korzyści z zakupu używanych maszyn budowlanych i drogowych jest o wiele więcej. Decydując się na sprawdzoną maszynę z drugiej ręki, można wybrać sprzęt, dokładnie sprawdzony przy realizacji konkretnych prac. Dzięki temu można zapoznać się z opiniami innych użytkowników i sprawdzić wszystkie cechy maszyny porównując ze sobą np. różne modele walców drogowych, w tym ich awaryjność, koszty serwisowania i utrzymania jeszcze przed zakupem. Sporą zaletą używanych maszyn budowlanych i drogowych jest także możliwość niemal natychmiastowego dokonania zakupu. W przypadku maszyn nowych trzeba się najczęściej liczyć z pewnym okresem oczekiwania. Plusem wyboru maszyny używanej jest też stosunkowo niska utrata wartości podczas eksploatacji oraz łatwa odsprzedaż. Kupno sprzętu z drugiej ręki to również szansa wzbogacenia swojego parku maszynowego o urządzenie zdecydowanie wyższej klasy przy takim samym poziomie kosztów. Wprawdzie oczekiwany czas pracy maszyny używanej będzie zawsze krótszy niż nowej, jednak lepsze parametry, większa wydajność czy niższe koszty paliwa są w stanie z naddatkiem to zrekompensować.