Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Części do walców

UKŁAD SPRYSKIWACZY

Więcej informacji

ZGARNIACZE BĘBNA

Więcej informacji

AMORTYZATOR GUMOWO-METALOWY BĘBNA HAMM

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA HAMM

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA DYNAPAC SERII CC900

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA DYNAPAC SERII CC424, 524, 624

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA DYNAPAC SERII CA51, 500, 511, 512, 551, 600, 602, 612, 702

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA BOMAG SERII BW4, 6, 212, 213, 214, 217

Więcej informacji

AMORTYZATOR BĘBNA BOMAG SERII BW212, 213, 214, 216, 219

Więcej informacji

Walec to kluczowy element wyposażenia każdego placu budowy, na którym konieczne jest utwardzenie oraz wyrównanie podłoża. Najczęściej spotykane są przy pracach drogowych, jednak powszechnie wykorzystuje się je również do wykonania nawierzchni parkingów, lotnisk, mostów i innych. Trudne warunki pracy oraz wysokie obciążenia sprawiają, że wiele z kluczowych elementów walca narażonych jest na przyspieszone zużycie. Dlatego tak ważne jest zaopatrzenie się w części do walców.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór części do walców wiodących na rynku marek, takich jak Hamm, Ammann, Dynapac i Bomag.

Części do walców Ammann

Ammann to niemiecka firma produkująca sprzęt na potrzeby branży budowlanej, istnieją nieprzerwanie od 1869 roku. Posiadacze walców Ammann znajdą w naszej ofercie między innymi na bieżąco amortyzatory bębnów, zgarniacze bębna, układy spryskiwaczy a na zamówienie pozostałe części.

Części do walców Bomag

Podobnie jak Ammann, marka Bomag to niemiecki producent specjalizujący się w urządzeniach do zagęszczania gruntów – została założona w 1957 roku. W skład naszej oferty części do walców Bomag wchodzą między innymi amortyzatory bębna do walców stalowych, kombinowanych i do robót ziemnych serii BW oraz pozostały asortyment.

Części do walców Dynapac

Szwedzka marka Dynapac, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, to godny konkurent dla niemieckich gigantów – produkowane przez nią walce odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i efektywnością pracy. Nasza oferta to przede wszystkim amortyzatory bębna dla walców Dynapac serii CC, CA, części i materiały eksploatacyjne do walców ogumionych serii CP.

Jakie czynniki wpływają na uszkodzenie części do walca?

Pracy walca towarzyszy powstawanie intensywnych drgań. Spowodowane jest to obrotami znajdujących się wewnątrz bębnów ruchomych mas, których zadaniem jest zwiększenie efektywności zagęszczania nawierzchni. Efektem ubocznym takiego mechanizmu działania walca jest przeniesienie znacznych naprężeń na inne elementy konstrukcji maszyny i tym samym ich przyspieszonego wyeksploatowania. Zastosowanie wysokiej jakości amortyzatorów pozwala zniwelować drgania i chronić konstrukcję walca – z drugiej strony czyni to z amortyzatorów elementy najbardziej narażone na zużycie. Dlatego bardzo ważne jest regularne wymienianie ich, by utrzymać sprawność walca na najwyższym poziomie przez cały czas pracy.

Dlaczego warto korzystać z usług sprawdzonego dostawcy części?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu częściami zamiennymi do maszyn drogowych, w tym również do walców. Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo między innymi pewność, że wszystkie zakupione produkty są nowe, wysokiej jakości i pochodzące ze sprawdzonego źródła. Warto pamiętać, że niektóre z elementów walców – takie jak amortyzatory bębna – są narażone na negatywne efekty eksploatacji bardziej niż inne, szybciej się zużywają i mogą odmówić posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Decydując się na zakup części zamiennych do maszyn drogowych na czarną godzinę możecie mieć Państwo pewność, że nie zaskoczy Was żadna awaria ani usterka. Unikniecie w ten sposób kosztownych przestojów w pracy sprzętu drogowego.

Szukacie części do swoich maszyn drogowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu – nasi przedstawiciele są gotowi pomóc w dobraniu odpowiedniego rozwiązania oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące asortymentu.