Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Części do rozściełaczy asfaltu

Rozściełacze do asfaltu to maszyny o kluczowym znaczeniu przy wielu pracach drogowych, takich jak budowa i remonty dróg. Ze względu na trudne warunki pracy są one bardzo często narażone na różnego rodzaju usterki i awarie, które mogą na długi czas wyłączyć je z użytku. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest przeprowadzenie napraw z wykorzystaniem wysokiej klasy części zamiennych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroki wybór części do rozściełaczy asfaltu, takich jak:

  • przewody CAN
  • potencjometry ubijaków,
  • pompy zębate,
  • napinacze i rolki
  • koła napinające i napędowe,
  • gniazda i wtyczki,
  • czujniki temperatury,

oraz wiele innych.

Co wpływa na usterki rozściełaczy asfaltu?

Rozściełacze, znane też jako układarki asfaltu, pracują w bardzo trudnych warunkach. Czynniki najbardziej przyczyniające się do ewentualnych awarii to wysokie obciążenie mechaniczne oraz wysoka temperatura. W pierwszym przypadku na uszkodzenia narażone są najbardziej elementy układu jezdnego oraz systemy związane z transportem mieszanki asfaltowej. Temperatura przyczynia się z kolei do intensywnego zużywania elementów grzałek i generatorów.

Dlaczego warto wybierać wysokiej jakości części do układarek?

Dbałość o wysoką jakość części do układarek asfaltu to również dbałość o pełną sprawność maszyn w trakcie trwania prac drogowych. Pamiętając o regularnej, wczesnej wymianie części najbardziej podatnych na uszkodzenia macie Państwo korzystny wpływ na wydajność maszyny i zapobiegacie kosztownym, niespodziewanym awariom.

Szukacie Państwo części do rozściełacza asfaltu? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.