Maszyny drogowe i budowlane – Bellator

Bellator Sp. z o.o. działa w branży budowlanej i drogowej od lutego 2012 roku. Dominującą gałęzią naszej działalności jest sprzedaż używanych maszyn drogowych i budowlanych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do prowadzenia robót ziemnych, budowy dróg, a także ich bieżącego utrzymania oraz wykonywania remontów. Sprzedajemy używany sprzęt do prac ziemnych, w tym koparki na podwoziu kołowym i gąsienicowym, równiarki oraz stabilizatory gruntu, a także maszyny do zagęszczania podłoża – walce kołowe jednowałowe, tandemowe oraz ogumione. W naszym parku maszynowym znajdują się również frezarki do nawierzchni mineralno-asfaltowych i betonowych oraz układarki mas bitumicznych w wersji gąsienicowej i kołowej. Ponadto dysponujemy ładowarkami kołowymi. Wszystkie dostępne u nas używane maszyny drogowe i budowlane zostały poddane szczegółowemu przeglądowi technicznemu.

Sprzedajemy walce do robót ziemnych oraz wszelkiego typu walce drogowe, zarówno tandemowe jaki te ze sztywna ławą, różnych marek w przedziale od 1.5 do 25 ton w następujących konfiguracjach:

 • stal – stal (walce stalowe)
 • stal – guma (walce kombinowane)
 • guma – guma (walce ogumione)

Jesteśmy dostawcą części zamiennych do maszyn drogowych i budowlanych. Specjalizujemy się w częściach do maszyn drogowych i budowlanych takich marek jak Vögele, HAMM, Wirtgen, Volvo, Dynapac, BOMAG, AMMANN.

Zapewniamy możliwość wynajmu wszystkich maszyn używanych i nowych będących w naszej ofercie, między innymi takich jak:

 • wynajem rozściełacza masy bitumicznej / układarki asfaltu
 • wynajem walców drogowych
 • wynajem koparek kołowych
 • wynajem koparek gąsienicowych”

Na życzenie naszych Klientów sprowadzamy maszyny budowlane i drogowe dowolnej marki i typu. Jesteśmy w stanie wyszukać i dostarczyć urządzenie o dowolnych parametrach lub przystosowane do wykonywania wskazanych zadań. Oprócz sprzedaży używanych maszyn drogowych i budowlanych oferujemy również wynajem wszystkich urządzeń znajdujących się aktualnie w naszym parku maszynowym na bardzo atrakcyjnych warunkach. Świadczymy także usługi serwisowe maszyn drogowych i budowlanych. Prowadzimy bieżące konserwacje, przeglądy okresowe oraz wykonujemy niezbędne naprawy. Podejmujemy się oceny maszyn spoza naszej oferty. Nasze usługi obejmują też sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych do maszyn drogowych. Oferujemy duży wybór akcesoriów do układarek, frezarek i walców.

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. jest przedstawicielem firm MOBA Mobile Automation.  Zajmujemy się także dystrybucją urządzeń do niwelacji firmy MOBA przeznaczonych do robót ziemnych i drogowych.

Oferta maszyn drogowych i budowlanych dopasowana do potrzeb każdego Klienta

Firma Bellator kładzie duży nacisk na oferowanie usług i produktów spełniających potrzeby naszych klientów. Dostępne maszyny drogowe i budowlane oraz świadczone przez nas usługi uwzględniają specyfikę branży budowlanej i drogowej oraz obowiązujące w nich standardy. Naszym standardem jest profesjonalna obsługa klientów, gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę przygotowaną do najtrudniejszych wyzwań. Doradzamy w wyborze odpowiednich maszyn i urządzeń, elastycznie dopasowując naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów.

Bellator gwarantuje Państwu kompleksową obsługę wraz z pełną opieką posprzedażową, zapewniamy:

 • atrakcyjne ceny,
 • wybór maszyn z „pierwszej ręki”,
 • dopasowanych do profilu firmy i realizowanych inwestycji,
 • kompleksowy serwis,
 • wszystkie części zamienne i eksploatacyjne,
 • dostawę do klienta końcowego,
 • fachowy instruktaż.

Zapraszamy do współpracy.