Pobierz z App Stonre

Pobierz z Google Play

Nowe

Firma Bellator specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw działających w branży drogowej, które zajmują się budową i naprawą nawierzchni dróg. Dostarczamy maszyny i urządzenia do wykonywania różnych etapów budowy – zarówno sprzętu do wykonywania robót ziemnych, jak i układania nawierzchni. Zajmujemy się także sprzętem niezbędnym do utrzymania i renowacji nawierzchni. Nasza oferta obejmuje części do maszyn drogowych wszystkich typów – zamienne oraz eksploatacyjne. Prowadzimy również sprzedaż nowych maszyn do prac drogowych. Proponujemy naszym Klientom sprzęt firmy Schäfer Technic, dostawcy innowacyjnych rozwiązań do remontów dróg. Nasz asortyment obejmuje również systemy pozycjonowania i niwelacji firmy MOBA, przeznaczone do maszyn do robót ziemnych i układania mas bitumicznych.

Urządzenia do konserwacji i naprawy nawierzchni dróg

Przedsiębiorstwo Schäfer Technic GmbH to firma z długą tradycją wytwarzania urządzeń do konserwacji i naprawy nawierzchni dróg. W jej ofercie są maszyny do przygotowywania podłoża do układania kolejnych warstw nawierzchni oraz sprzęt do wypełniania ubytków i prowadzenia remontów. Firma produkuje zarówno urządzenia przeznaczone do prowadzenia niewielkich napraw na ograniczonej powierzchni, jak i sprzęt pozwalający na renowację całych pasów.
Wszystkie rozwiązania stosowane w maszynach Schäfer są dobrze przemyślane i gwarantują sprawne wykonywanie robót. Firma przykłada dużą wagę do wysokiego poziomu technicznego swoich konstrukcji oraz do najwyższych standardów wykonania, zapewniających dobrą jakość prac oraz bardzo długi okres eksploatacji. Maszyny dostarczane przez Schäfer Technic mają znakomitą renomę wśród użytkowników oraz opinię sprzętu o ponadprzeciętnej trwałości. W ofercie firmy Bellator znajdują się wszystkie produkty wytwarzane przez Schäfer Technic GmbH.

Cyfrowe urządzenia do niwelacji MOBA Mobile Automation

Firma MOBA Mobile Automation AG to przedsiębiorstwo z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w wytwarzaniu systemów automatyzacyjnych dla przemysłu, w tym cyfrowych urządzeń do niwelacji. MOBA oferuje systemy pozycjonowania dla wielu branż, w tym wykorzystujących sprzęt niwelacyjny do prowadzenia robót ziemnych – budownictwa czy kopalnictwa odkrywkowego – w których precyzja wykonania, duże tempo prowadzenia prac oraz koordynacja działań prowadzonych na szeroką skalę ma kluczowe znaczenie.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia wykorzystujące najnowocześniejsze technologie pomiaru i wyznaczania pozycji: systemy ultradźwiękowe, laserowe i satelitarne. MOBA oferuje sprzęt o różnym stopniu zaawansowania dopasowany do potrzeb wykonawców działających na różną skalę. Wszystkie produkowane przez firmę urządzenia pozwalają na przyspieszenie wykonywania prac, zapewnienie dobrej jakości robót oraz redukcję kosztów przez ograniczenie zużycia paliwa i bardziej efektywną eksploatację sprzętu. Systemy MOBA są doceniane na całym świecie i wykorzystywane przez wielu najlepszych producentów sprzętu budowlanego. W ofercie firmy Bellator znajdują się produkowane przez MOBA systemy do układarek mas bitumicznych oraz spycharek i równiarek w wersjach 2D i 3D, a także graficzne systemy zagęszczania do walców drogowych.

Zalety wyboru nowych maszyn do budowy dróg i układania nawierzchni

Zakup nowych maszyn do budowy dróg i układania nawierzchni wiąże się z koniecznością większego obciążenia budżetu firmy, jednak niesie za sobą również wiele korzyści. Jedną z kluczowych jest to, że przewidywany czas eksploatacji nowych maszyn jest o wiele dłuższy, a co za tym idzie ich amortyzacja może potrwać dłużej. Niewątpliwą zaletą jest również większa swoboda przy wyborze dodatkowego wyposażenia czy poszczególnych dostępnych opcji niż przy sprzęcie używanym. Trudno też przecenić korzyści, jakie oferuje możliwość korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, które zapewniają większą wydajność i niższe koszty eksploatacyjne, np. zużycie paliwa, a także brak konieczności przeprowadzania remontów związanych z większą awaryjnością maszyn z drugiej ręki. Nowe maszyny do budowy dróg i układania nawierzchni oferują też większą dokładność i jakość prowadzonych prac dzięki zmodernizowanemu osprzętowi. Gwarantują także możliwość stosowania nowoczesnych systemów cyfrowych pozwalających na monitorowanie stanu urządzenia i wykorzystywanie cyfrowych systemów zarządzania inwestycją.