Walce HAMM

Walec drogowy to sprzęt niezbędny przy pracach drogowych. To właśnie przy jego pomocy możliwe jest zagęszczenie i ustabilizowanie gruntu, a także wyrównywanie nawierzchni asfaltowych. Wykonując te zadania walec jest narażony na ogromne obciążenia, dlatego bardzo ważna jest jakość jego konstrukcji oraz zgodność z bardzo wyśrubowanymi normami. Warunki te spełniają między innymi walce HAMM.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór używanych walców HAMM także w opcji DEMO z minimalnym przebiegiem, wszelkiego typu – zarówno tandemowych, ze sztywną ławą, stalowych, kombinowanych, ogumionych oraz tych przeznaczonych do robót ziemnych.

O marce HAMM

HAMM AG to niemiecka marka wchodząca w skład WIRTGEN GROUP, której właścicielem jest John Deere. Specjalizuje się ona w produkcji walców do budowy dróg i robót ziemnych. To, co wyróżnia ją na rynku to przede wszystkim wyjątkowo długa obecność na rynku – powstała w 1878 roku, a w roku 1911 zasłynęła jako producent pierwszego, zmechanizowanego walca drogowego. Wiele dekad doświadczenia oraz nieustanna obecność na rynku czyni z marki HAMM jednego z liderów na rynku maszyn drogowych.

Zalety walców marki HAMM

Walce HAMM to bardzo zróżnicowana grupa maszyn, zarówno pod względem parametrów, jak i zastosowań. To sprawia, że na produkty te decydują się wykonawcy robót drogowych o różnych potrzebach i wymaganiach – sprawdzą się one zarówno na użytku małych przedsiębiorstw, gdzie będą wykorzystywane okazyjnie, jak również na użytku firm większych, gdzie zapotrzebowanie na sprzęt jest bardzo wysokie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu walców HAMM, które z pewnością bardzo dobrze sprawdzą się w powierzonych zadaniach. Decydując się na te maszyny, zwiększacie Państwo jakość i efektywność wykonywanych prac drogowych, co przekłada się na większy zysk przy niższych kosztach. Polecamy również szeroki wybór oryginalnych części do walców HAMM – zaopatrując się w nie i dokonując regularnego serwisu możecie Państwo zmniejszyć ewentualne straty finansowe w wyniku wystąpienia nieprzewidzianych awarii.