Moba BIG SONIC SKI

MOBA Ultra SONIC SKISpecjalistyczny osprzęt do układarek,  jest najnowszym dziełem producenta MOBA, cieszącym się wielką popularnością w krajach  na całym świecie.  Przez ponad dwie dekady czujniki Ultra SONIC SKI potwierdziły  niezawodność i precyzję w swojej dziedzinie.

Większość   zrealizowanych projektów, występujących w naszej rozwijającej się infrastrukturze dróg, nie byłoby możliwe bez  korzystania z systemów niwelacji. BIG SONIC SKI  innowacyjna i unikatowa metoda pomiarowa jest wynikiem średniej uzyskanej z pomiaru trzech niezależnych punktów.  Trzy niezależne czujniki Ultra SONIC SKI plus, umieszczone na aluminiowej belce, dokonują pomiaru obliczając średnią wirtualną wysokość od punktu odniesienia.   Dzięki temu, system BIG SONIC SKI jest bardziej efektywny i precyzyjny niż  pojedynczy czujnik pomiaru wysokości.  Nawet na bardzo dużym nierównym obszarze układania masy bitumicznej praca odbywa się bez żadnych trudności.

Dzięki wysokiej jakości materiału elastyczna , aluminiowa belka niwelacyjna jest bardzo wytrzymała i odporna na wibracje. Dopracowane oraz przemyślane elementy  pozwalają na łatwy montaż belki, przy każdej układarce mas bitumicznych.

Moba sonic ski

W przypadku napotkania na przeszkodę, czujnik automatycznie wyłącza detektory skanujące, po jej ominięciu uruchamia je ponownie.

Detektory skanujące nierówności jezdni.

Pole na postawie którego system BIG SONIC SKI kalkuluje średnią wysokość tak aby położona jezdnia była idealnie równa.

Główne cechy osprzętu BIG SONIC SKI:

  • Ultradźwiękowe czujniki wysokości z technologią plus.
  • Obliczanie średniej wysokości tak, aby masa była ułożona z idealną równością .
  • Skanowanie podłoża zarówno z przodu jak i z tyłu maszyny.
  • Łatwy montaż.
  • Segmentowa konstrukcja belki pozwalająca na dopasowanie jej długości do potrzeb pracy.
  • Elastyczna pozycja czujników pomiarowych.