Wynajem rozściełaczy asfaltu na podwoziu gąsienicowym i kołowym

Wynajem rozściełaczy asfaltu

Oferta firmy Bellator obejmuje wynajem rozściełaczy asfaltu. Do wypożyczenia udostępniamy wszystkie układarki dostępne w danym momencie w naszym parku maszynowym. Okres wynajmu można więc potraktować jako test rozściełacza, a po jego zakończeniu zdecydować się na zakup maszyny. Nasza oferta obejmuje układarki wyłącznie od uznanych producentów, takich jak VÖGELE, VOLVO, DYNAPAC, BOMAG czy DEMAG, dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką jakość i niezawodność. Wszystkie maszyny są w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym.

Wynajem układarek na podwoziu gąsienicowym oraz kołowym

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór układarek mas bitumicznych o zróżnicowanych parametrach technicznych. Proponujemy wynajem układarek na podwoziu gąsienicowym, które gwarantują stabilność pracy i świetnie sprawdzają się przy większych projektach prowadzonych nawet w najtrudniejszych warunkach, jak również wynajem układarek na podwoziu kołowym, zapewniających większą mobilność i zwrotność. Posiadamy urządzenia o różnej wydajności oraz rozmiarach stołów hydraulicznych z opcją poszerzenia mechanicznego, ogrzewanych elektrycznie i gazowo. Poszczególne modele układarek mas bitumicznych wyposażone są w przydatne funkcje dodatkowe, takie jak czujniki USS kontroli materiału, automatyczny układ niwelacji i pochylenia poprzecznego, system centralnego smarowania, czujniki ultradźwiękowe ślimaka czy układ zraszania środkiem separującym. Niektóre rozściełacze posiadają dodatkowe oświetlenie oraz lampę ostrzegawczą.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.