Wynajem maszyn drogowych i budowlanych

VOLVO-ABG-TITAN-6870-1200x1200-300x300

Firma Bellator Maszyny Budowlane oferuje atrakcyjne warunki wynajmu maszyn budowlanych i drogowych. Zapewniamy szeroką ofertę sprzętu o różnych parametrach eksploatacyjnych w dobrym stanie technicznym. Udostępniamy nasze urządzenia do realizacji inwestycji prowadzonych na terenie całego kraju. Ze względu na bardzo duży park maszynowy pozostający w dyspozycji naszej firmy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno dużych przedsiębiorstw występujących w roli głównego wykonawcy, jak i mniejszych podmiotów, które wykonują roboty o mniejszej skali. Główną część naszej oferty stanowią sprzęt do budowy dróg, maszyny i urządzenia do wykonywania remontów i napraw nawierzchni, a także prowadzenia robót ziemnych.

Wynajem rozściełaczy mieszanek mineralno-asfaltowych

Bellator Maszyny Budowlane prowadzi wynajem rozściełaczy mieszanek mineralno-asfaltowych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia o różnych rozmiarach stołów roboczych. Proponujemy maszyny o zróżnicowanej wydajności, zarówno na podwoziu kołowym zapewniającym większą mobilność i zwrotność, jak i gąsiennicowym dającym dużą stabilność pracy i znakomicie sprawdzające się przy większych projektach. Wynajem układarek asfaltu pozwala na sprawne wykonywanie prac, a także na praktyczne przetestowanie konkretnego modelu przy realizacji inwestycji.

Wynajem podajnika masy bitumicznej

Bellator oferuje wynajem specjalistycznego podajnika masy bitumicznej marki Vögele. Proponowany przez nas podajnik MT 3000-2i Offset to urządzenie, które pośredniczy w przekazywaniu masy bitumicznej między układarką a kolejnymi ciężarówkami. Zastosowanie podajnika masy bitumicznej sprawdza się podczas realizacji większych inwestycji, przy których w ruchu ciągłym układa się dłuższe odcinki nawierzchni. Podajnik umożliwia wyładunek kolejnych partii materiału i zapewnienie ciągłej dostawy mieszanki do układarki asfaltu bez żadnych przerw w pracy. Dodatkowymi zaletami urządzenia jest utrzymywanie równomiernego rozkładu temperatury masy bitumicznej oraz pełne współdziałanie maszyny z układarką eliminujące ryzyko przypadkowej kolizji.

 Wynajem podajnika masy bitumicznej Vögele MT 3000-2i Offset

Wynajem walców drogowych

Firma Bellator umożliwia wynajem walców drogowych. Dostępne są modele dwuosiowe, zarówno statyczne, jak i wykorzystujące wibracje czy ruchy oscylacyjne. W naszej ofercie mamy urządzenia o różnych specyfikacjach, także z bębnami dzielonymi. Proponowany przez nas sprzęt jest dopasowany zarówno do realizacji mniejszych remontów, jak i zagęszczania nawierzchni przy budowie całych odcinków dróg. Mamy również szeroki wybór walców ogumionych z czterema kołami przedniego wału. Wynajmujemy także walce do robót ziemnych.

Wynajem maszyn do robót ziemnych

Bellator prowadzi wynajem maszyn do robót ziemnych. W ofercie znajdują się koparki na podwoziu gąsienicowym, idealne do wykonywania cięższych prac, oraz na podwoziu kołowym, które charakteryzują się dużą uniwersalnością i mobilnością. Dostępne są także równiarki do wyrównywania i profilowania budowli ziemnych, a także sprzęt do zagęszczania gruntu, w tym walce ziemne czy stabilizatory gruntu.

Bellator – wynajem maszyn budowlanych i drogowych najlepszych marek

Oferta wynajmu maszyn budowlanych i drogowych obejmuje wszystkie dostępne w naszej firmie urządzenia używane. Proponujemy wynajem lub sprzedaż sprzętu najlepszych marek. Wśród dostępnych u nas maszyn budowlanych i drogowych można znaleźć m.in. urządzenia:

• Hamm (walce drogowe),
• Vögele (układarki mas bitumicznych, podajniki masy bitumicznej),
• Volvo (układarki mas bitumicznych, koparki, walce),
• Bomag (walce drogowe, frezarki, rozściełacze mas bitumicznych, stabilizatory gruntu),
• Dynapac (układarki mas bitumicznych, walce drogowe),
• Ammann (walce drogowe),
• Wirtgen (frezarki drogowe, stabilizatory gruntu, mobilne wytwórnie mas bitumicznych).

W2000-02-1024x538

Wynajem maszyn – przejrzyste zasady i gwarancja sprawności

Wynajem maszyn budowlanych może być znacznie korzystniejszą opcją niż zakup. Pozwala na używanie wybranego sprzętu bez konieczności wydatkowania środków na jego nabycie. To korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku maszyn, które są wykorzystywane przez stosunkowo krótki okres. Sprawdza się też przy maszynach używanych częściej, ponieważ umożliwia dobieranie sprzętu w parametrach potrzebnych do realizacji konkretnego zadania, co daje większą elastyczność i nie wymaga blokowania kapitału w kilku urządzeniach, które nie będą w pełni wykorzystywane.

Wynajem maszyn budowlanych oferowany przez Bellator to gwarancja sprawności urządzeń, ponieważ cały dostępny u nas sprzęt jest regularnie serwisowany i utrzymywany w bardzo dobrym stanie technicznym. Koszty wynajmu są wyceniane indywidualnie dla każdego Klienta, zależnie od ilości maszyn i długości zawieranego kontraktu. W cenę wynajmu mogą być również wliczone przeglądy okresowe maszyn.Zapewniamy stały serwis oraz dostęp do pełnego asortymentu części zamiennych do wynajmowanych maszyn, co gwarantuje szybką i sprawną naprawę uszkodzenia, zapewniając minimalizację czasu przestoju i wstrzymania prac.

Doświadczony personel zarówno od strony serwisowej, jak i operatorskiej zapewnia fachowość, szybkość i rzetelność podczas przygotowywania maszyn do pracy, w czasie napraw oraz podczas szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57