Wynajem maszyn drogowych i budowlanych na terenie całej Polski

Wynajem maszyn drogowych i budowlanych

VOLVO-ABG-TITAN-6870-1200x1200-300x300

Firma Bellator oferuje wynajem maszyn drogowych i budowlanych. Udostępniamy naszym Klientom maszyny do budowy dróg, wykonywania remontów i napraw nawierzchni, a także robót ziemnych. Umożliwiamy wypożyczenie wszystkich maszyn używanych dostępnych w naszym parku maszynowym, a po upływie okresu wypożyczenia zapewniamy możliwość ich wykupu na preferencyjnych warunkach. Do nawiązania współpracy z naszą firmą zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa występujące w roli głównego wykonawcy, jak i mniejsze podmioty prowadzące roboty na mniejszą skalę. Dostarczamy nasze maszyny na terenie całego kraju.

Wynajem maszyn do robót budowlanych od najlepszych producentów

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór maszyn do prac drogowych i robót budowlanych od uznanych producentów, takich jak VÖGELE, BOMAG, HAMM, ATLAS czy DOOSAN. Prowadzimy wynajem rozściełaczy mieszanek mineralno-asfaltowych na podwoziu gąsienicowym oraz kołowym, o różnych rozmiarach stołów hydraulicznych. Umożliwiamy wynajem podajnika masy bitumicznej, który zapewnia bezkontaktowy załadunek masy bitumicznej, całkowicie eliminując przestoje. Oferujemy też wynajem walców drogowych: tandemowych i jednowałowych, stalowych i ogumionych, statycznych oraz wykorzystujących wibracje i ruchy oscylacyjne. Ponadto proponujemy również wynajem maszyn do robót ziemnych, w tym koparek gąsienico­wych i kołowych, równiarek, stabilizatorów gruntu oraz ładowarek kołowych. Wszystkie proponowane maszyny znajdują się w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym.

W2000-02-1024x538

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem maszyn budowlanych i drogowych?

Wynajem maszyn budowlanych jest w wielu przypadkach najkorzystniejszym, a w niektórych jedynym sposobem na uzyskanie możliwości dysponowania określonym sprzętem. Decydując się na wynajem, nie trzeba posiadać znacznych środków finansowych bądź zdolności kredytowej. To świetna opcja dla niewielkich lub dopiero rozpoczynających swoją działalność firm. Wynajem jest szczególnie opłacalny, gdy chcemy korzystać z maszyny jedynie przez krótki czas. Jeśli nie potrzebujemy na co dzień określonego sprzętu, wypożyczenie go będzie znacznie lepszym pomysłem niż zakup. Zaoszczędzimy również na przestrzeni magazynowej.

Wszystkie maszyny oferowane przez firmę Bellator przechodzą regularny serwis, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują niezawodny, wysokiej jakości sprzęt, który sprosta ich oczekiwaniom. Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju oraz liczby maszyn, a także okresu, na który podpisywana jest umowa. W cenę wynajmu mogą być również wliczone przeglądy okresowe sprzętu. Zapewniamy stały serwis oraz dostęp do pełnego asortymentu części do maszyn drogowych, co gwarantuje szybką i sprawną naprawę uszkodzenia, zapewniając minimalizację przestojów.

Doświadczony personel – zarówno od strony serwisowej, jak i operatorskiej – zapewnia fachowość, szybkość i rzetelność podczas przygotowywania maszyn do pracy, w czasie napraw oraz podczas szkoleń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.