Schäfer Technic Maszyny o specjalnej konstrukcji - Maszyny o specjalnej konstrukcji

Maszyny o specjalnej konstrukcji

DIY


Firma schäfer-technic rozwija i produkuje maszyny dla klientów wykonujących roboty związane z obróbką materiałów bitumicznych.

Niektóre z jej produktów są specjalnymi wersjami maszyn do napraw nawierzchni drogowych podczas gdy pozostałe maszyny są urządzeniami do wytwarzania mieszanek bitumicznych oraz emulsji bitumicznej.

Firma schäfer-technic projektuje i produkuje swoje produkty zgodnie z preferencjami klientów tak aby były możliwie najlepiej dostosowane do ich potrzeb oraz pomysłów.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.