Frezowanie nawierzchni asfaltowych za pomocą frezarek drogowych

Frezowanie nawierzchni asfaltowych

Firma Bellator oferuje swoim Klientom sprzedaż frezarek drogowych do frezowania nawierzchni asfaltowych. W naszym parku maszynowym znajdują się frezarki drogowe kołowe i gąsienicowe marki WIRTGEN o zróżnicowanych parametrach technicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią maszynę do charakteru oraz skali prowadzonych prac. Do nawiązania współpracy zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa prowadzące prace w charakterze głównego wykonawcy, jak i mniejsze podmioty realizujące roboty na mniejszą skalę. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez naszą firmę usług frezowania nawierzchni asfaltowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jakie prace można przeprowadzić za pomocą frezarek drogowych?

Frezarki drogowe znajdują zastosowanie przy różnego rodzaju pracach związanych z remontami dróg. Przeznaczone są do usuwania jednej bądź wielu warstw nawierzchni, by przygotować jezdnię do kolejnych prac. Mogą także posłużyć do usuwania kolein i nierówności poprzez zdzieranie górnych warstw ścieralnych. Co więcej, usunięty za ich pomocą materiał, tak zwany urobek, znajduje drugie życie – może zostać odzyskany w procesie recyklingu, a następnie ponownie wykorzystany do budowy dróg. Wprowadzenie frezarek drogowych do użytku wpłynęło na znaczne obniżenie kosztów oraz skrócenie czasu remontów dróg, a także umożliwiło zachowanie wyjściowego profilu drogi, gdyż wyeliminowało konieczność podnoszenia krawężników, kratek ściekowych i innych elementów infrastruktury dróg.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.