Wynajem maszyn do robót ziemnych – równiarki, stabilizatory gruntu

Wynajem maszyn do robót ziemnych

Firma Bellator oferuje swoim Klientom wynajem maszyn do robót ziemnych. Udostępniamy wszystkie aktualnie dostępne w naszej firmie maszyny używane – po zakończeniu okresu wypożyczenia istnieje możliwość wykupu urządzenia w korzystnej cenie. Aby zapewnić naszym Klientom maszyny niezawodne, a także o odpowiednich osiągach, włączamy do naszego asortymentu wyłącznie urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, takich jak ATLAS, TEREX, DOOSAN, HBM czy WIRTGEN. Wszystkie proponowane maszyny charakteryzują się przynajmniej dobrym lub bardzo dobrym stanem technicznym.

Szeroki wybór maszyn do robót ziemnych na wynajem

W naszym parku maszynowym znajduje się niezwykle bogaty wybór maszyn do robót ziemnych o różnym charakterze i skali. Nasz asortyment obejmuje koparki na podwoziu gąsienicowym, które sprawdzą się podczas prac prowadzonych w trudnym terenie, jak również koparki na podwoziu kołowym, wyróżniające się dużą uniwersalnością i mobilnością. Naszym Klientom proponujemy także:
• równiarki, przeznaczone nie tylko do wyrównywania i profilowania nasypów, wykopów czy wałów, ale również do odśnieżania czy transportu materiałów w górnictwie;
• stabilizatory gruntu, zwane inaczej recyklerami, służące do efektywnej stabilizacji dużych powierzchni gruntu o niewystarczającej nośności;
• ładowarki kołowe, których możliwości można znacząco poszerzyć za pomocą dodatkowego osprzętu, takiego jak haki czy chwytaki.
Szczegółowe informacje na temat naszej oferty wynajmu walców drogowych znajdują się w oddzielnej zakładce.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.