Schäfer Technic - nowe maszyny drogowe

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic

Firma Bellator prowadzi sprzedaż nowych maszyn i urządzeń do budowy i remontów dróg niemieckiej firmy Schäfer Technic GmbH. W naszej ofercie można znaleźć cały sprzęt dla drogownictwa wytwarzany przez Schäfer Technic.

Urządzenia do rozkładania mas bitumicznych

Proponujemy maszyny do naprawiania ubytków nawierzchni z pojemnymi zbiornikami emulsji bitumicznej i kruszywa. Maszyny są dostępne zarówno w wersjach montowanych na samochodach ciężarowych, jak i jako urządzenia ciągnione. Schäfer Technic produkuje sprzęt pozwalający na wykonywanie napraw metodą tradycyjną i ręczne rozprowadzanie mieszanki. Są także dostępne maszyny pozwalające na punktowe układanie łat bitumicznych za pomocą sterowanych ręcznie bądź zdalnie wysięgników o zróżnicowanym zasięgu, również w wersjach zamocowanych na żurawiu sterowanym hydraulicznie. Wśród wytwarzanych urządzeń znajdują się także maszyny umożliwiające rozściełanie mikrodywaników bitumicznych o różnej szerokości, umożliwiającej zarówno naprawę mniejszych uszkodzeń, jak i przeprowadzanie napraw całej szerokości pasa nawierzchni.

Urządzenia do transportu bitumu i skrapiarki nawierzchni

W naszej ofercie znajdują się również produkowane przez firmę Schäfer maszyny do transportowania bitumu na miejsce prowadzonych robót oraz pozwalające na skrapianie przed ułożeniem kolejnych warstw nawierzchni oraz skrapianie do utrwalania powierzchniowego już utwardzonych nawierzchni. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdują się specjalistyczne cysterny o dużej pojemności umożliwiające transport i podgrzewanie emulsji bitumicznej czy bitumu, dostępne zarówno w wersji montowanej na podwoziu samochodu ciężarowego, jak i przeznaczonej do transportu na przyczepach. Firma Schäfer dostarcza także skrapiarek do powlekania warstwą lepiszcza krańców drogi, studzienek, krawężników czy innych elementów infrastruktury łączących się z układanymi warstwami nawierzchni.

Urządzenia do uszczelniania połączeń i napraw

Firma Schäfer Technic produkuje również urządzenia do prac przy uszczelnianiu połączeń między fragmentami nawierzchni i dokonywaniem niewielkich napraw struktury drogi. Dostępne są urządzenia w formie agregatów pozwalające na podgrzewanie i rozprowadzanie przy pomocy precyzyjnych lancy mieszanki bitumicznej oraz sprzęt do wycinania uszkodzonych elementów i oczyszczania otworów przed dokonaniem naprawy, a także osobne urządzenia do rowkowania, szczotki mechaniczne i lance.

Wśród urządzeń produkowanych przez Schäfer Technic GmbH są także urządzenia do równomiernego rozkładania żwiru do montażu na samochodach ciężarowych oraz wiele urządzeń i maszyn specjalistycznych do przygotowywania mas bitumicznych czy kompleksowego wykonywania remontów nawierzchni.

Schäfer Technic GmbH – renomowany producent sprzętu dla drogownictwa

Firma Schäfer Technic GmbH z Fellbach to przedsiębiorstwo z ponad 130-letnimi tradycjami w wytwarzaniu sprzętu mechanicznego. Została założona w 1898 roku przez Johannes Schäfer i rozpoczynała swoją działalność od produkcji sprzętu rolniczego. Z czasem rozpoczęto wytwarzanie urządzeni przeznaczonych dla budownictwa. W latach 80-tych XX wieku firma Schäfer Technic skoncentrowała się na projektowaniu i wytwarzaniu maszyn do budowy dróg i napraw nawierzchni. Dziś produkty firmy są uznawane za jedne z lepszych i najbardziej innowacyjnych. Cieszą się znakomitą renomą i są szeroko wykorzystywane przez firmy z branży napraw i budowy dróg. Wszystkie konstrukcje są projektowane i budowane w taki sposób, by jak najlepiej spełniały oczekiwania odbiorców. Firma Schäfer realizuje ten cel, pozostając w ciągłym kontakcie z użytkownikami swoich produktów i zbierając ich opinie i uwagi. W Polsce produkty Schäfer Technic GmbH z Fellbach można zamówić dzięki firmie Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem lub bezpośrednio z Panem Leszkiem Neradem, tel. komórkowy +48 885555102.

Schafer_siedziba Schafer_siedziba


Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Blow-Patcher Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Maszyny do mikrodywaników Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Maszyny do utrwalania nawierzchni Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Maszyny o specjalnej konstrukcji Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Mini-Mix Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Obróbka złączy Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Pogrzewacze asfaltu Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Rozścielarki grysu Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Skrapiarki do asfaltu Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Skrapiarki do krawędzi Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Technologia spryskiwania Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Urządzenia do transportu emulsji bitumicznej Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Zamknięcie powierzchniowe nawierzchni Szczegóły Zapytaj o cenę

Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic Zestaw kołowy do napraw Szczegóły Zapytaj o cenę

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.