Schäfer Technic Skrapiarki do krawędzi - Skrapiarki do krawędzi

Skrapiarki do krawędzi

SKS, SKS-A, SKS-T


Skrapiarki do krawędzi schäfer-technic zostały zaprojektowane i skonstruowane specjalnie do ekonomicznej obróbki złączy. Dla umożliwienia szybkiego i dokładnego spryskiwania stref krawędziowych (brzegowych) maszyny te zostały wyposażone w dyszę wzdłużną.

Podgrzewacze asfaltu o pojemności do 500 litrów lub zbiorniki o objętości do 8000 litrów sprawiają, że maszyna może być używana na różne sposoby. Połączenie skrapiarki do asfaltu z maszyną do spryskiwania krawędzi daje w rezultacie uniwersalny i niezwykle efektywny zestaw do remontów i utrwalania nawierzchni drogowych.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.