Schäfer Technic Pogrzewacze asfaltu - Pogrzewacze asfaltu

Pogrzewacze asfaltu

LS-A/P, LS-F/P/K


Pogrzewacze asfaltu schäfer-technic nadają się do materiałów uszczelniających na zimno, które zawierają bitum jak również najnowocześniejszych materiałów uszczelniających na gorąco.

Podgrzewacze asfaltu są ogrzewane w sposób pośredni i są wyposażone w mechanizm mieszający tak aby materiał był podgrzewany stopniowo do temperatury 200 stopni. Specjalny układ pompowy jest używany do tłoczenia mieszanki do uszkodzonego miejsca i połączenia jej z istniejącą warstwą nawierzchni.

Istnieje szereg wariantów tej maszyny – jako nadwozie samochodu ciężarowego lub na podwozi przyczepy, w wersji samobieżnej i w wersji kombinowanej ze sprężarką. Każdy użytkownik może znaleźć wersję maszyny odpowiednią dla jego obszaru działalności.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.