Schäfer Technic Blow-Patcher - Blow-Patcher

Blow-Patcher

A, HT, HT-D


Maszyny do naprawy nawierzchni schäfer-technic Blow-Patcher są uniwersalnymi, wysokowydajnymi, szybkimi i ekonomicznymi maszynami do skutecznych napraw uszkodzonych fragmentów nawierzchni drogowych. Naprawiony odcinek drogi może być natychmiast otwarty ponownie dla ruchu pojazdów. Maszyny te mogą być dostarczane w różnych wersjach jak nadwozie samochodu ciężarowego lub na przyczepie samochodowej.

Maszyna posiada zbiornik emulsji bitumicznej o pojemność do 1700 litrów oraz zbiornik grysu o pojemności do 6 m sześciennych. Zbiorniki kruszywa są również dostępne w wersji dwukomorowej dla różnych asortymentów grysu.

Układanie mieszanki za pomocą wysięgnika umieszczonego z przodu lub z tyłu maszyny podczas pracy na budowie pozwala prowadzić prace remontowe w sposób dostosowany do konkretnych warunków na miejscu robót.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.