Moba BIG SONIC SKI - nowe

Moba BIG SONIC SKI

moba_sonic_ski1Specjalistyczny osprzęt do układarek,  jest najnowszym dziełem producenta MOBA, cieszącym się wielką popularnością w krajach  na całym świecie.  Przez ponad dwie dekady czujniki Ultra SONIC SKI potwierdziły  niezawodność i precyzję w swojej dziedzinie.

 

Większość   zrealizowanych projektów, występujących w naszej rozwijającej się infrastrukturze dróg, nie byłoby możliwe bez  korzystania z systemów niwelacji. BIG SONIC SKI  innowacyjna i unikatowa metoda pomiarowa jest wynikiem średniej uzyskanej z pomiaru trzech niezależnych punktów.  Trzy niezależne czujniki Ultra SONIC SKI plus, umieszczone na aluminiowej belce, dokonują pomiaru obliczając średnią wirtualną wysokość od punktu odniesienia.   Dzięki temu, system BIG SONIC SKI jest bardziej efektywny i precyzyjny niż  pojedynczy czujnik pomiaru wysokości.  Nawet na bardzo dużym nierównym obszarze układania masy bitumicznej praca odbywa się bez żadnych trudności.

 

Dzięki wysokiej jakości materiału elastyczna , aluminiowa belka niwelacyjna jest bardzo wytrzymała i odporna na wibracje. Dopracowane oraz przemyślane elementy  pozwalają na łatwy montaż belki, przy każdej układarce mas bitumicznych.

moba_sonic_ski

W przypadku napotkania na przeszkodę, czujnik automatycznie wyłącza detektory skanujące, po jej ominięciu uruchamia je ponownie.

Detektory skanujące nierówności jezdni.

Pole na postawie którego system BIG SONIC SKI kalkuluje średnią wysokość tak aby położona jezdnia była idealnie równa.

Główne cechy osprzętu BIG SONIC SKI:

  • Ultradźwiękowe czujniki wysokości z technologią plus.
  • Obliczanie średniej wysokości tak, aby masa była ułożona z idealną równością .
  • Skanowanie podłoża zarówno z przodu jak i z tyłu maszyny.
  • Łatwy montaż.
  • Segmentowa konstrukcja belki pozwalająca na dopasowanie jej długości do potrzeb pracy.
  • Elastyczna pozycja czujników pomiarowych.

 

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.