Developerzy ciągle budują

Fot-Pixabay-PhotoMIX-Company

Fot. Pixabay/PhotoMIX-Company

[2020-03-30] Na budowach praca wre, nawet pandemii nie udało się zatrzymać sektora budowlanego. Jak informuje piątkowy „Puls Biznesu” czołowi deweloperzy mieszkaniowi zapewniają, że ich projekty nie mają przestojów.

– Prowadzimy obecnie kilkanaście inwestycji i na razie wszystkie realizowane są zgodnie z planem. Nie można jednak wykluczyć opóźnień w przyszłości, jeśli rząd podejmie decyzję o kolejnych ograniczeniach w zakresie przemieszczania się obywateli – mówi gazecie Waldemar Wasiluk, prezes Victorii Dom.

– Zarówno inwestycje budowlane, jak i odbiory mieszkań realizujemy zgodnie z harmonogramem, bez zakłóceń, ale z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa” – zapewnia z kolei w rozmowie z „PB” Radosław Bieliński, rzecznik prasowy Domu Development.

Jak czytamy w dzienniku, pracownicy przebywający na budowach deweloperów, według ich zapewnień, zostali przeszkoleni w zakresie zarażenia się koronawirusem. – Każda inwestycja została zaopatrzona w środki antybakteryjne i termometry bezdotykowe – mówi „Pulsowi Biznesu” Małgorzata Gaborek, dyrektor ds. PR i marketingu w grupie kapitałowej Murapol.

Logo PAP