Serwis

Dział serwisu naszej firmy zajmuje się naprawami maszyn budowlanych i drogowych. Wykonujemy remonty bieżące jak i naprawy generalne maszyn drogowych wszystkich uznanych producentów. Specjalizujemy się w obsłudze układarek do mas bitumicznych, walców i frezarek drogowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne części zamienne do maszyn budowlanych i drogowych. Jednocześnie oferujemy zamienniki oryginalnych części zamiennych, które po upływie gwarancji producenta maszyny, bez ryzyka utraty jakości, mogą być stosowane.

Naprawy maszyn wykonujemy w miejscu wskazanym przez Klienta, na placu budowy lub w naszym serwisie znajdującym się w Rudzie Śląskiej.

Maszyny używane sprzedawane przez firmę Bellator przechodzą obowiązkowy serwis przedsprzedażowy, na zlecenie Klientów wykonujemy również weryfikację maszyn nieznajdujących się w naszej ofercie.

Pragniemy zaprosić Państwa do subskrypcji naszego newslettera, który będzie wysyłany raz w miesiącu. Będziemy informować o bieżących promocjach na naprawy i części zamienne. Jednocześnie znajdziecie Państwo informacje na temat aktualnej oferty maszyn.

Zapraszamy do współpracy.

Serwis:

Tomasz Lis – t.lis@bellator-mb.pl, tel. +48 88 5555 300

oraz serwis@bellator-mb.pl

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57