Serwis maszyn budowlanych i drogowych

Firma Bellator prowadzi serwis maszyn budowlanych i drogowych. Wykonujemy prace konserwacyjne, przeglądy, naprawy bieżące, a w razie potrzeby również remonty generalne. Specjalizujemy się w obsłudze układarek do mas bitumicznych, walców do prac ziemnych i drogowych, a także frezarek drogowych. Wykonujemy naprawy stacjonarne w naszych warsztatach zlokalizowanych w Rudzie Śląskiej, na placu budowy czy też w innym wskazanym miejscu. Przeprowadzamy weryfikację stanu technicznego maszyn budowlanych i drogowych. Dzięki szerokiemu dostępowi do części eksploatacyjnych i zamiennych wszystkie naprawy wykonujemy w bardzo krótkim czasie.

Zakres prac naprawczych i serwisowych

Wykonujemy kompleksowe naprawy maszyn budowlanych i drogowych. Zakres realizowanych przez nas prac jest bardzo szeroki. Zajmujemy się m.in. awariami mechanicznymi, defektami hydrauliki siłowej, systemów elektrycznych i elektronicznych.

Naprawiamy zespoły napędowe mechaniczne i hydrauliczne – silniki, układy przekazywania napędu czy systemy sterowania. Usuwamy usterki układów jezdnych, zarówno kołowych, jak i gąsienicowych. Wykonujemy serwis i fachową regulację elementów roboczych – od stołów układarek po układy oscylacyjne walców.

Prowadzimy również naprawy systemów sterowania pracą maszyn. Realizujemy też remonty osprzętu, w tym usuwamy awarie hydrauliki: pomp, siłowników czy silników. Przeprowadzamy kontrole stanu czynnika roboczego, jego filtrację i wymianę.

samochód firmowy
wykładanie asfaltu

Profesjonalny osprzęt i wykwalifikowani fachowcy

Dysponujemy profesjonalnym oprzyrządowaniem umożliwiającym pełną diagnostykę wszystkich systemów. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych i drogowych oraz znają wszystkie uwarunkowania ich pracy, co pozwala im na szybką i bezbłędną diagnozę i wykrycie elementów, które mogą sprawić kłopoty i być przyczyną uszkodzenia maszyny. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie reagować w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do współpracy.