Schäfer Technic Zamknięcie powierzchniowe nawierzchni - Zamknięcie powierzchniowe nawierzchni

Zamknięcie powierzchniowe nawierzchni

SEAL-MASTER SC 220


Maszyna Seal-Master firmy schäfer-technic doskonale nadaje się do układania cienkich dywaników z zimnego asfaltu. Szybkość układania jest ponad dwukrotnie większa od szybkości jaka może być uzyskana podczas układania ręcznego przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości powierzchni. Maszyna cechuje się szerokością roboczą do 1 m i jest zdolna do układania dywaników bitumicznych o długości do 60 m, dzięki czemu może bardzo szybko wykonać stawiane przed nią zadania.

Maszyny schäfer-technic szeregu Street-Cut są używane do przygotowywania powierzchni betonowych do układania cienkich dywaników jako zamknięcia powierzchniowego nawierzchni. Maszyny te są wyposażone we frez do powierzchni z ostrzami diamentowymi, który bardzo skutecznie usuwa wszelkie nierówności istniejącej nawierzchni. Maszyna ta może być również używana do kształtowania studzienek lub rynien ściekowych, lub też do usuwania oznakowań poziomych na jezdni.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.