Schäfer Technic Urządzenia do transportu emulsji bitumicznej - Urządzenia do transportu emulsji bitumicznej

Urządzenia do transportu emulsji bitumicznej

BTA


Zbiorniki asfaltu typu wagonowego (na przyczepie samochodowej) schäfer-technic mogą być używane do transportowania wszystkich powszechnie stosowanych lepiszczy drogowych takich jak emulsja bitumiczna i bitum UN 3257/3256 oraz do ich składowania na placu budowy. Zbiorniki mogą mieć pojemność do 30000 litrów, mogą być wyposażone w różnorodne systemy ogrzewania i są dostępne w różnych wersjach, np. jako zbiorniki na podwoziach samochodów ciężarowych i na przyczepach samochodowych.

Lepiszcze drogowe jest utrzymywane dokładnie w żądanej temperaturze roboczej i dzięki temu może być używane w dowolnym czasie i do każdego rodzaju robót drogowych.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.