Walce ziemne


W wynajmie
Hamm 3412 motogodziny: 3663 rok produkcji: 2006 Szczegóły Zapytaj o cenę

Walce ziemne do robót ziemnych są niezbędne do zagęszczania gruntów. W naszej ofercie znajdują się zwykłe walce, które utwardzają grunt statycznie, a także walce wibracyjne, które dodatkowo wzmacniają grunt dzięki układowi wibracyjnemu, który znacznie zwiększa głębokość zagęszczania. Najwyższa jakość produktów najlepszych producentów oraz różnorodność oferowanych przez nas maszyn gwarantują, że znajdą Państwo walec, którego specyfika spełni Państwa wymagania, a w przypadku nieznalezienia odpowiedniej maszyny zapraszamy do zakładki: Maszyny na zamówienie, w której mamy poszerzony wybór maszyn do sprowadzenia.

Mimo że w tej zakładce znajdą Państwo wyłącznie maszyny z kategorii używane, to mogą być Państwo pewni ich niezawodności. Wszystkie pozycje w naszej ofercie poddawane są pełnemu serwisowi przedsprzedażowemu wykonanemu przez naszą firmę. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych (oryginalnych i ich zamienników) oraz serwis pogwarancyjny, również u klienta, dzięki czemu może on zaoszczędzić wiele czasu w trakcie robót.

Dla klientów, którzy potrzebują odpowiednią maszynę tylko na krótki czas, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57