Specyfikacje maszyn drogowych od najważniejszych producentów

Wyszukiwarka specyfikacji maszyn drogowych i budowlanych

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy danych pozwalającej na wyszukiwanie specyfikacji różnych rodzajów maszyn od głównych światowych producentów. Po wybraniu nazwy firmy produkującej poszukiwany sprzęt należy odnaleźć odpowiednią kategorię urządzenia.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn drogowych i budowlanych. Na życzenie naszych Klientów możemy sprowadzić dowolny model maszyny konkretnego producenta lub wyszukać urządzenia o konkretnych parametrach czy też takie, które umożliwią wykonanie określonego zadania. Zapewniamy sprawdzenie stanu technicznego i wykonanie przeglądu. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są dostępne w stanie, który umożliwia wykonywanie wszystkich prac. Dostarczamy części i materiałów eksploatacyjnych, a w razie potrzeby oferujemy szeroki wybór części zamiennych. Prowadzimy również serwis maszyn budowlanych i drogowych.

Model pl en de fr it ru

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.