Schäfer Technic Technologia spryskiwania - Technologia spryskiwania

Technologia spryskiwania

SRA, SRB, SRH, SRP, SRK


Przy użyciu skrapiarek schäfer-technic mogą być natryskiwane wszystkie powszechnie stosowane lepiszcza dla budownictwa drogowego.

Precyzyjne urządzenie dozujące i pomiarowe w połączeniu z nowoczesnym i praktycznym układem sterowania zapewniają, ze na każdy metr kwadratowy powierzchni natryskiwana jest taka sama objętość lepiszcza. Ilość zużytego materiału bitumicznego jest również precyzyjnie dokumentowana. Pojemności zbiorników do 20000 litrów, różne szerokości robocze dochodzące do 7 m, rozkład poprzeczny lepiszcza oraz wiele innych parametrów i możliwości technicznych mogą być dostosowane do wymagań i oczekiwań klienta. Nowatorska technologia spryskiwania pod niskim ciśnieniem pozwala używać maszyny w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.