BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.


Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
e-mail: biuro@bellator-mb.pl
NIP: 6412528104

 

GPS DM: N 50° 17.496′ E 18° 51.144′
GPS D: 50.2916° 18.8524°
GPS DMS: N 50° 17′ 29.75″ E 18° 51′ 8.63″

 

bell_budynek

DUX – wynajem maszyn drogowych


DUXlogo1

 

 

Dział handlowy


Leszek Nerad

dyrektor handlowy
l.nerad@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 102


Dział części zamiennych


Paweł Radecki

szef działu części zamiennych
p.radecki@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 900


Marcin Milewski

szef działu frezowania / kierownik działu części zamiennych do frezarek drogowych
m.milewski@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 204


Dział serwisu


Tomasz Lis

dyrektor techniczny
t.lis@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 300


Sylwester Wąs

doradca techniczny
s.was@bellator-mb.pl
T. +48 88 5555 997


Łukasz Kalisz

technik serwisu
l.kalisz@bellator-mb.pl
T. +48 88 5558 900


Robert Kwiek

technik serwisu
r.kwiek@bellator-mb.pl
T. +48 88 5558 700


BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57

O nas