Frezowanie nawierzchni drogowych

2213c250-5164-40d7-bf3c-054492282268

Frezowanie nawierzchni dróg umożliwia szybkie przeprowadzenie remontu przez usunięcie wierzchniej warstwy asfaltu lub betonu. Technologia ta pozwala na znaczne ograniczenie czasu wyłączenia z ruchu odcinka drogi czy ulicy i zmniejszenie uciążliwości związanych z prowadzonymi pracami. Nowoczesne frezarki gąsienicowe do asfaltu czy betonu są wyposażone w podajniki, które przenoszą usuwany materiał bezpośrednio na samochody ciężarowe. Wszystkie pozostałości prowadzonych robót są więc natychmiast usuwane i wywożone. Usuwane fragmenty nawierzchni mogą być po specjalnej obróbce ponownie wykorzystane jako materiał do budowy dróg, co redukuje liczbę powstających odpadów i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Bellator – usługi frezowania nawierzchni bitumicznych

Firma Bellator proponuje usługi frezowania nawierzchni bitumicznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu dostarczanego przez światowego lidera technologii zrywania asfaltu i betonu firmę Wirtgen. Dysponujemy frezarkami do usuwania mas bitumicznych, które są wyposażone w bębny frezujące o różnej szerokości, pozwalające na zerwanie nawierzchni z pasa od 1 do 2 metrów przy jednym przejeździe. Wszyscy nasi operatorzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu modernizacji, remontów i bieżących napraw dróg. Potrafią w pełni wykorzystywać możliwości obsługiwanego sprzętu, dzięki czemu wykonywane roboty są przeprowadzane szybko i sprawnie.

Frezowanie asfaltu i betonu – najwydajniejszy sprzęt

Bellator przeprowadza frezowanie asfaltu i betonu korzystając z wydajnych maszyn Wirtgen, które pozwalają na usuwanie warstwy o grubości dochodzącej do 320 mm. Maksymalna prędkość, z jaką posiadane przez nas maszyny mogą wykonywać frezowanie asfaltu, sięga nawet 84 m/min. w przypadku modelu W2000 oraz 32 m/min. w przypadku maszyn W100, 120, 130 i 150. Używane przez nas maszyny są dostosowane do pracy przy usuwaniu asfaltu na różnej szerokości:

• frezarka Wirtgen W100 – szerokość frezowania 1000 mm,
• frezarka Wirtgen W150 – szerokość frezowania 1500 mm,
• frezarka Wirtgen W2000 – szerokość frezowania 2000 mm.

Usuwanie asfaltu: remonty i naprawy bieżące – zakres prac

Usuwanie asfaltu pozwala na realizowanie remontów, modernizacji i napraw bieżących w różnym zakresie. Przy użyciu frezarek można prowadzić zarówno naprawy bieżące, polegające na punktowym zrywaniu asfaltu, jak i usuwanie nawierzchni z całej długości odcinka drogi czy ulicy. Niezależnie od zakresu planowanych prac swoboda doboru sprzętu pozwala na ograniczenie kosztów przez wymianę wyłącznie fragmentów, które tego wymagają.

Frezowanie warstwy ścieralnej – usuwanie kolein

Frezowanie warstwy ścieralnej polegające na usuwaniu niewielkiej jej części pozwala na skuteczne usuwanie kolein i falistości bez konieczności układania nowej warstwy nawierzchni. W przypadku dobrego stanu warstwy wiążącej i niezbyt dużych deformacji likwidacja kolein przez sfrezowanie wierzchniej części warstwy ścieralnej jest często optymalnym rozwiązaniem. Nie tylko ogranicza koszt remontu, ale także skraca jego czas trwania, ponieważ droga czy ulica może być oddana do użytkowania niemal natychmiast po ukończeniu frezowania. Specjalne bębny do frezowania korekcyjnego o gęstym rozmieszczeniu ostrzy umożliwiają uzyskanie nawierzchni o bardzo dobrej jakości.

Oferta firmy Bellator: frezowanie dróg i ulic

Bellator wykonuje prace związane z frezowaniem dróg i ulic, zapewniając doświadczonych operatorów, wydajny sprzęt oraz gwarantując terminowość ukończenia robót. Nasza oferta obejmuje:
• frezowanie nawierzchni asfaltowych i betonowych,
• frezowanie i profilowanie warstwy ścieralnej,
• likwidację kolein,
• frezowanie przy remontach cząstkowych,
• rozbiórkę nawierzchni asfaltowych.
Szybki kontakt i szczegóły oferty:

Marcin Sibielak
m.sibielak@bellator-mb.pl
tel. +48 885555204

 

Złóż zapytanie

Zakres zlecanych prac:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57