Duży wybór maszyn budowlanych na wynajem? Brzmi jak Bellator!

Firma Bellator – lider w wynajmie maszyn budowlanych

Firma Bellator jest młodym, ale szybko rozwijającym się dostawcą maszyn budowlanych i części zamiennych. Jedną z najważniejszych gałęzi naszej działalności jest wynajem maszyn budowlanych i drogowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej materii.

Szeroki wybór maszyn budowlanych i drogowych na wynajem

W naszym parku maszynowym w Rudzie Śląskiej aż roi się od najróżniejszych maszyn budowlanych i drogowych na wynajem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno mniejszych podmiotów, jak i głównych wykonawców. Dysponujemy przede wszystkim dużym wyborem sprzętu do budowy i remontów dróg. Proponujemy wynajem rozściełaczy mas bitumicznych, zarówno gąsienicowych, jak i kołowych, wyprodukowanych przez firmy Volvo, Vögele, Bomag, Dynapac oraz ABG. Zapewniamy wypożyczenie różnego rodzaju walców drogowych – tandemowych, do robót ziemnych oraz ogumionych – marek Hamm i Bomag w szerokim zakresie mas operacyjnych. Ponadto oferujemy wynajem koparek i ładowarek Doosan, Kubota czy CAT. Wynajem maszyn budowlanych i drogowych realizujemy najszybciej, jak to tylko możliwe, często pomagając klientom w organizacji transportu naszych urządzeń na miejsca budowy w całej Polsce. Wszystkie maszyny znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym, o co dba nasz serwis maszyn budowlanych. W przypadku jakiejkolwiek awarii służymy fachową pomocą, wykonując naprawy zarówno w warsztatach w naszej bazie zlokalizowanej w Rudzie Śląskiej, jak i bezpośrednio na placu budowy.

Wynajem jako przedłużony test przed zakupem maszyny

Wynajem maszyny budowlanej w naszej firmie można również potraktować jako test przed zakupem maszyny. O co chodzi? Korzystając z naszych usług, mogą zdecydować się Państwo na przykład na wynajem koparki Doosan na krótki okres, chociażby na czas realizacji jednej inwestycji budowlanej, aby sprawdzić, jak maszyna sprawuje się podczas pracy. Jeśli będą z niej Państwo zadowoleni, chętnie udostępnimy ją Państwu na stałe w konkurencyjnej cenie. Jeśli jednak stwierdzą Państwo, że potrzebują sprzętu o innych parametrach, zaproponujemy inną maszynę z naszej bazy lub postaramy się sprowadzić odpowiedni model.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.