Walce ogumione


Hamm GRW 15 motogodziny: 1471 rok produkcji: 2006 Szczegóły Zapytaj o cenę

Walce ogumione ze względu na swoją specyfikę oraz duży nacisk jednostkowy nadają się idealnie do prac wykończeniowych przy pracach bitumicznych jak również są nieodzownym elementem ciągu maszyn do stabilizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę używanych walców różniących się masą oraz wyposażeniem, które zwiększają nie tylko komfort pracy, ale również precyzję, a poza tym zmniejszają koszty eksploatacyjne. Jeżeli uważają Państwo, że żaden walec w naszej ofercie nie spełnia Państwa oczekiwań, to zapraszamy do zakładki: Maszyny na zamówienie – wszystkie dostępne tam maszyny jesteśmy w stanie bez problemu sprowadzić specjalnie dla Państwa, zachowując krótki czas oczekiwania.

Nie warto sugerować się tym, że nasze maszyny są używane – wszystkie produkty przechodzą serwis przedsprzedażowy wykonany w naszej firmie, co gwarantuje ich długą niezawodność. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny oraz dysponujemy wszelkimi częściami zamiennymi (oryginalnymi lub ich zamiennikami).

Dla klientów, którzy potrzebują odpowiednią maszynę tylko na krótki czas, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57