Układarki kołowe


VÖGELE SUPER 1803-2 motogodziny: 9242 rok produkcji: 2007 Szczegóły Zapytaj o cenę

ABG TITAN 273 motogodziny: 7387 rok produkcji: 1996 Szczegóły Zapytaj o cenę

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli układarek kołowych, mas bitumicznych przeznaczonych do układania nawierzchni asfaltobetonowej, wyłącznie najlepszych marek. Mimo że nasze maszyny są używane, to ich sprawdzony przebieg oraz profesjonalny serwis przedsprzedażowy gwarantują ich pełną sprawność i długą bezawaryjność w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jeżeli w naszej aktualnej ofercie nie mogą Państwo znaleźć odpowiednich układarek kołowych, to zachęcamy do odwiedzenia zakładki: Maszyny na zamówienie, dzięki której możemy sprowadzić dla Państwa dowolną maszynę z dostępnych na naszej stronie katalogów.

Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych (oryginalnych i ich zamienników) oraz serwis, więc w przypadku jakichkolwiek usterek możemy niezwłocznie je usunąć w naszej siedzibie lub u klienta, również w terenie, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić wiele cennego czasu i kosztów związanych z transportem maszyny.

Dla klientów, którzy potrzebują układarek kołowych tylko do zakończenia inwestycji, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57