Stabilizatory gruntu


Sprzedana
WIRTGEN WR 2000 motogodziny: 7212 rok produkcji: 2004 Szczegóły Zapytaj o cenę

Oferowane przez nas stabilizatory gruntu pochodzą od najlepszych producentów ciężkich maszyn roboczych. Proponujemy państwu zarówno małe doczepne stabilizatory gruntu, jak i wersje samojezdne o zróżnicowanej wielkości, które mogą dodatkowo wzmacniać podłoże, mieszając je np. z cementem lub emulsją bitumiczną. Najnowszą stosowaną technologią jest bitum spieniony. W naszych propozycjach znajdują się wyłącznie najlepsze marki, które zyskały poważanie przedsiębiorców dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom, niezawodności oraz niskim kosztom eksploatacji.

Choć oferujemy używane maszyny, to gwarantujemy ich pełną sprawność, ponieważ wszystkie nasze produkty przechodzą przez nasz serwis przedsprzedażowy, który wykonujemy osobiście – serwisujemy też maszyny niezakupione w naszej firmie. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych (oryginalnych oraz ich zamienników).

Jeżeli nie mamy aktualnie w ofercie interesujących Państwa stabilizatorów gruntu, to zapraszamy do sprawdzenia zakładki: Maszyny na zamówienie, w której znajduje się obszerny katalog maszyn, które możemy bez problemu dla Państwa sprowadzić.

Jeśli potrzebujecie Państwo stabilizatory gruntu tylko na krótki czas, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57