Równiarki


Sprzedana
HBM BGA 160 TA-4 motogodziny: 11688 rok produkcji: 2007 Szczegóły Zapytaj o cenę

Dostępne w naszej ofercie używane równiarki pochodzą od najlepszych producentów maszyn przeznaczonych do robót ziemnych. Posiadamy wiele modeli równiarek różniących się mocą, wielkością lemiesza oraz zakresem jego ruchu, które sprawdzą się doskonale przy wyrównywaniu różnorodnych powierzchni Dostępne są wszystkie modele w różnej konfiguracji w opcji z lemieszem przednim, tylnym zrywakiem, jak również z pełną niwelacją w wersji 2D lub 3D – nowej lub używanej. Jeżeli obecnie nie mamy w naszej siedzibie interesujących Państwa maszyn, to zachęcamy do przejrzenia katalogów produktów znajdujących się w zakładce: Maszyny na zamówienie, które szybko możemy dla Państwa sprowadzić.

Wszystkie nasze maszyny przed sprzedażą są w pełni serwisowane, dlatego mają Państwo gwarancję, że maszyny kupione w naszej firmie są w pełni sprawne i nie zawiodą w czasie pracy. Dysponujemy również wszelkimi częściami zamiennymi (oryginalnymi i ich zamiennikami), a także zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57