Osprzęt

Osprzęt


VOLVO VB 78, VDT-V 78 Szczegóły Zapytaj o cenę

Hamm Płaszcz okołkowany H 10i – H 16i rok produkcji: 2021 Szczegóły Zapytaj o cenę

WIRTGEN HT3 rok produkcji: 2004 Szczegóły Zapytaj o cenę

Jeżeli obecnie nie mamy w naszej siedzibie interesujących Państwa maszyn, to zachęcamy do przejrzenia katalogów produktów znajdujących się w zakładce: Maszyny na zamówienie, które szybko możemy dla Państwa sprowadzić.

Wszystkie nasze maszyny przed sprzedażą są w pełni serwisowane, dlatego mają Państwo gwarancję, że maszyny kupione w naszej firmie są w pełni sprawne i nie zawiodą w czasie pracy. Dysponujemy również wszelkimi częściami zamiennymi (oryginalnymi i ich zamiennikami), a także zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.