Ładowarki kołowe

Ładowarki kołowe są niezastąpione przy wszelkiego rodzaju robotach ziemnych, gdzie kluczową rolę odgrywa szybkość załadunku i przewóz na niedużych odległościach. Jednak dzięki dodatkowemu osprzętowi, np. hakowi czy chwytakowi, można znacznie rozszerzyć jej możliwości, ładować i przewozić dowolne towary.

Duża różnorodność oferowanych przez nas używanych ładowarek kołowych z pewnością spełni Państwa oczekiwania dotyczące specyfikacji sprzętu. W przypadku nieznalezienia odpowiedniej ładowarki zachęcamy do przejrzenia zakładki: Specyfikacje maszyn, gdzie znajdują się maszyny, które możemy specjalnie dla Państwa zamówić.

Mimo że oferujemy sprzęt używany, to gwarantujemy jego sprawność, ponieważ obejmuje go wykonany przez nas profesjonalny serwis przedsprzedażowy.

W przypadku jakichkolwiek problemów z maszynami (również niezakupionymi w naszej firmie) posiadamy pełną gamę części zamiennych (oryginalne i ich zamienniki) oraz prowadzimy serwis, który możemy zapewnić w naszej firmie, a także w terenie. Dla klientów, którzy potrzebują odpowiednią maszynę tylko na krótki czas, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57