Wynajem ładowarek kołowych – szeroki wybór dodatkowego osprzętu

Wynajem ładowarek kołowych


Sprzedana
DOOSAN DL 400 motogodziny: 14501 rok produkcji: 2008 Szczegóły Zapytaj o cenę

Firma Bellator zapewnia swoim Klientom atrakcyjne warunki wynajmu ładowarek kołowych o różnych parametrach eksploatacyjnych. W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia używane wyłącznie najlepszych marek. Możemy także zagwarantować, że udostępniane ładowarki znajdują się w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Po zakończeniu okresu wynajmu proponujemy naszym Klientom możliwość wykupu maszyny na preferencyjnych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszczególnych modeli ładowarek kołowych dostępnych w naszej ofercie. Jeśli potrzebują Państwo maszyny o innej specyfikacji, zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Specyfikacje”, z której dowiedzą się Państwo, jakie koparki możemy specjalnie dla Państwa zamówić. Z kolei jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wynajmu ładowarek kołowych, prosimy o kontakt, a chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Niezastąpione maszyny do robót ziemnych

Ładowarki kołowe znajdują szerokie zastosowanie przy różnego rodzaju robotach ziemnych. Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie załadowanie materiału, a następnie przewiezienie go na niewielką odległość. Funkcjonalność ładowarki kołowej może być zwiększona dzięki dodatkowemu osprzętowi w postaci haków czy chwytaków. Dzięki ich montażowi maszyna będzie przystosowana do zupełnie nowych czynności, takich jak podnoszenie i ładowanie palet, przenoszenie i sortowanie drewna czy ładowanie specyficznych materiałów.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.