Koparki kołowe


Atlas 1605M motogodziny: 10801 rok produkcji: 2007 Szczegóły Zapytaj o cenę

Znajdujące się w naszej ofercie używane koparki kołowe należą do najlepszych światowych marek, które gwarantują niezawodność swoich produktów. Jest to grupa koparek najpowszechniej znanych i stosowanych. Znajdują powszechne zastosowanie przy pracach ziemnych budowlanych i transportowych. Dzięki bogatej ofercie znajdą Państwo maszyny, które będą odpowiadały Państwa potrzebom i idealnie sprawdzą się w trakcie pracy – jeżeli jednak Państwo nie znajdą odpowiedniego produktu, to zapraszamy do zakładki: Maszyny na zamówienie, gdzie znajdują się długa lista maszyn, które możemy sprowadzić specjalnie dla Państwa.

Oferowane przez naszą firmę maszyny mają sprawdzony przebieg, a niedawne lata produkcji sprawiają, że zastosowane są w nich nowoczesne technologie, które obniżają koszt użytkowania, zwiększając efektywność pracy.

Prowadzimy również serwis oraz zajmujemy się sprzedażą części zamiennych (oryginalnych i ich zamienników) – gwarantujemy ekspresową naprawę w terenie lub w naszej siedzibie, w zależności od rodzaju usterki.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57