Wynajem koparek kołowych o różnych parametrach technicznych

Wynajem koparek kołowych


W wynajmie
Atlas 150 W motogodziny: 5780 rok produkcji: 2013 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
Atlas 160 W SR motogodziny: 3291 rok produkcji: 2017 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
Atlas 180 WSR motogodziny: 5495 rok produkcji: 2013 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
DOOSAN DX 160W motogodziny: 7579 rok produkcji: 2011 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
DOOSAN DX 160W-3 motogodziny: 5628 rok produkcji: 2015 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
DOOSAN DX 160W-3 motogodziny: 1636 rok produkcji: 2015 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
DOOSAN DX 170W-5 motogodziny: 5584 rok produkcji: 2016 Szczegóły Zapytaj o cenę

Oferta firmy Bellator obejmuje wynajem koparek kołowych o zróżnicowanych parametrach technicznych. Proponujemy naszym Klientom maszyny pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak DOOSAN, ATLAS czy TEREX, dzięki czemu możemy zagwarantować ich wysoką jakość i niezawodność. Wszystkie koparki znajdują się w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym. Po zakończeniu okresu wypożyczenia oferujemy naszym Klientom możliwość wykupu maszyny na preferencyjnych warunkach. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące wynajmu koparek kołowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Uniwersalne maszyny do prac ziemnych

Koparki kołowe znajdują szerokie zastosowanie w wykonywaniu robót ziemnych. Można za ich pomocą przeprowadzić niwelację terenu, wykonać wykop bądź nasyp. Wykorzystywane są również do załadunku materiału sypkiego na samochody ciężarowe. Koparki kołowe są używane w robotach budowlanych związanych m.in. z prowadzeniem odwodnień oraz przygotowaniem posadowienia budynków – kopaniem fundamentów czy wykopów dla niezbędnej infrastruktury. Są niezwykle przydatne przy wykonywaniu robót ziemnych związanych z prowadzeniem i remontami sieci przesyłowych: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowniczych czy energetycznych. Koparki kołowe służą również wykonywaniu prac związanych z remontami i wytyczaniem nowych dróg i ulic. Są niezastąpione przy zadaniach, którym z różnych powodów nie mogą sprostać bardziej wyspecjalizowane urządzenia.

Wysoka manewrowość i mobilność

Wszechstronność koparek kołowych wynika w dużej mierze z zastosowanego w nich rodzaju podwozia. Dzięki kołom mogą swobodnie przemieszczać się nawet na większe odległości, są więc w stanie samodzielnie dojechać na miejsce wykonywania prac, eliminując konieczność zapewnienia dodatkowego transportu. Wpływa to w znaczny sposób na obniżenie kosztów ich eksploatacji. Koparki kołowe są w stanie swobodnie manewrować w ograniczonych przestrzeniach, są więc chętnie używane w terenie gęsto zabudowanym, czy takim, w którym zastosowanie sprzętu gąsienicowego mogłoby spowodować uszkodzenie nawierzchni.

Szeroki wybór dostępnego osprzętu

Najważniejszymi parametrami, które określają przydatność koparek kołowych do wykonywania konkretnych prac, są pojemność zastosowanej łyżki oraz zasięg, w którym może realizować poszczególne czynności, wynikający z długości ramienia. Są to m.in. głębokość i wysokość kopania, a także promień i wysokość wyładunku. Niezwykle ważna jest też możliwość stosowania wymiennego osprzętu, który pozwala realizować inne funkcje. Do najczęściej wykorzystywanych w koparkach kołowych należą różnego rodzaju chwytaki pozwalające na przeładunek materiałów sypkich, złomu czy drewna, a także różnego rodzaju lemiesze. Stosowane są również bardziej specjalistyczne głowice: do cięcia betonu, kopania rowów, rozdrabniania różnych materiałów czy nawet prowadzenia prac pomocniczych przy czyszczeniu i odśnieżaniu.

Maszyny do zadań specjalnych

Koparki kołowe są często konstruowane z myślą o możliwości wykonywania dodatkowych zadań. Powstają zatem maszyny na podwoziu kołowym, które są jednocześnie przystosowane do poruszania się po torowiskach kolejowych lub tramwajowych. Spotyka się również koparki kołowe budowane na ramie skrętnej, które mają poszerzone zdolności manewrowe. Istnieją także modele z podnoszonymi hydraulicznie kabinami, zapewniające znacznie powiększone pole widzenia.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.