Wynajem koparek gąsienicowych – szeroki zakres wag operacyjnych

Wynajem koparek gąsienicowych


DOOSAN Wynajem koparki DOOSAN DX 255 LC-3 motogodziny: 7482 rok produkcji: 2013 Szczegóły Zapytaj o cenę

Sprzedana
Hitachi ZAXIS ZX250LCN-5B motogodziny: 5372 rok produkcji: 2013 Szczegóły Zapytaj o cenę

Sprzedana
DOOSAN DX 255LC-3 motogodziny: 3919 rok produkcji: 2014 Szczegóły Zapytaj o cenę

W wynajmie
DOOSAN DX140 LCR-3 motogodziny: 1905 rok produkcji: 2015 Szczegóły Zapytaj o cenę

Firma Bellator proponuje swoim Klientom wynajem koparek gąsienicowych o różnej wielkości, mocy i uciągu. W naszej ofercie znajdują się maszyny wyłącznie najlepszych producentów, takich jak DOOSAN czy KUBOTA, cechujące się wysoką jakością i niezawodnością. Wszystkie koparki wyróżniają się dobrym lub bardzo dobrym stanem technicznym i wizualnym. Po zakończeniu okresu wypożyczenia zapewniamy możliwość zakupu maszyny. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu koparek gąsienicowych. Jeśli poszukują Państwo modelu o innej specyfikacji niż aktualnie dostępne w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu, a chętnie zajmiemy się jego sprowadzeniem.

Stabilne maszyny do prowadzenia prac budowlanych i nie tylko

Koparki gąsienicowe znajdują szerokie zastosowanie w prowadzeniu prac ziemnych w budownictwie liniowym i kubaturowym. Wykorzystuje się je także do robót górniczych oraz prac specjalistycznych, takich jak wyrąb drzew. Głównymi zaletami koparek gąsienicowych są niewielki, równomiernie rozłożony na dużej powierzchni nacisk wywierany na podłoże, a także zdolność do poruszania się w bardzo trudnym terenie, o licznych nierównościach i podjazdach o dużym nachyleniu. Dzięki podwoziu gąsienicowemu koparki tego typu wyróżniają się także niezwykłą stabilnością, która eliminuje konieczność wysuwania podpór, czego nie da się uniknąć w przypadku koparek kołowych. Jedynym poważnym mankamentem koparek gąsienicowych jest ich niezdolność do samodzielnego pokonywania większych odległości, w związku z czym są używane raczej do długotrwałych prac wykonywanych na ograniczonym obszarze.

Specjalistyczne maszyny do wykonywania prac ziemnych

Dzięki swojej konstrukcji koparki gąsienicowe nadają się idealnie do bardziej specjalistycznych zadań związanych z wykonywaniem prac ziemnych. Modele wyposażone w odpowiednio przedłużone ramiona sprawdzają się doskonale w prowadzeniu głębokich wykopów. Są też niezastąpione przy robotach realizowanych w miejscach trudno dostępnych. Inną dziedziną związaną z budownictwem, gdzie wykorzystuje się najlepsze cechy koparek gąsienicowych, są wyburzenia. Wyposażone są one w specjalnie zabezpieczone kabiny i długie ramiona, dzięki czemu można za ich pomocą wykonywać czynności polegające na burzeniu, rozrywaniu czy kruszeniu budowli. Pomaga w tym bogata oferta dostępnego osprzętu obejmująca młoty hydrauliczne, nożyce, piły, rozdrabniacze czy zrywaki.

Prowadzenie prac leśnych

Koparki gąsienicowe są również wykorzystywane przy prowadzeniu prac leśnych. Dzięki dobrym właściwościom jezdnym pozwalającym na pokonywanie najtrudniejszego terenu są w stanie pracować w miejscach niedostępnych dla innego sprzętu. Koparki gąsienicowe wyposażone w specjalne głowice ścinkowe mogą wykonywać te same zadania co specjalistyczne harwestery, tj. ścinać drzewa, odcinać gałęzie i dzielić pnie na kawałki o ustalonej długości.

Wydobycie kopalin

Cięższe koparki gąsienicowe są wykorzystywane w górnictwie przy eksploatacji kopalin, m.in. powszechnie używanych w drogownictwie żwirów, pospółek czy piasków. Najczęściej są one stosowane do skrawania skał kruchych i miękkich, jak również przy pracach związanych z załadunkiem skał zwięzłych przy wykorzystaniu łyżek ładowarkowych, z zamknięciem klapowym czy nadsiębiernych. Najcięższe koparki gąsienicowe są używane w górnictwie odkrywkowym – mogą mieć one łyżki o pojemności sięgającej kilkudziesięciu metrów sześciennych.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.