Koparki gąsienicowe


New-holland E 215B motogodziny: 11990 rok produkcji: 2007 Szczegóły Zapytaj o cenę

Sprzedana
DOOSAN DX 225 LC-3 motogodziny: 2204 rok produkcji: 2013 Szczegóły Zapytaj o cenę

Proponowane przez nas koparki gąsienicowe to maszyny do odspajania i usuwania urobku, które bez problemu poradzą sobie w trudnych warunkach, w których zwykłe koparki kołowe nie są w stanie pokonać trudności związanych z terenem. W naszej ofercie znajdują się używane koparki gąsienicowe najlepszych światowych marek, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością, niewielkim przebiegiem i pełną sprawnością, dzięki czemu mogą być Państwo pewni ich niezawodności – wszystkie nasze maszyny przechodzą profesjonalny, obowiązkowy serwis przedsprzedażowy przeprowadzony w naszej siedzibie.

Jeżeli nie znaleźli Państwo koparki gąsienicowej, która spełnia Państwa oczekiwania, to zachęcamy do odwiedzenia zakładki: Maszyny na zamówienie – z pewnością znajdą tam Państwo koparki, które spełnią Państwa wymagania.

Oferujemy również oryginalne części zamienne, ich zamienniki oraz pełen serwis, dzięki czemu możemy w ekspresowym tempie usunąć wszelkie usterki i nie będą Państwo skazani na długotrwały przestój w pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57