Frezarki gąsienicowe


WIRTGEN W 200 motogodziny: 6898 rok produkcji: 2010 Szczegóły Zapytaj o cenę

WIRTGEN W 210 motogodziny: 5574 rok produkcji: 2010 Szczegóły Zapytaj o cenę

Sprzedana
WIRTGEN W 2000 motogodziny: 6489 rok produkcji: 2007 Szczegóły Zapytaj o cenę

Frezarki gąsienicowe należą do cięższej odmiany frezarek kołowych przeznaczonych do usuwania z nawierzchni warstw mas bitumicznych lub betonu o określonej grubości. W naszej ofercie znajdują się używane frezarki, których głębokość frezowania dochodzi nawet do 350 mm, przy szerokości roboczej sięgającej do 2200 mm.

Choć oferowane w tej zakładce frezarki są używane, to mają Państwo gwarancję ich pełnej sprawności i długotrwałej bezawaryjności, ponieważ przeprowadzamy w naszej firmie serwis przedsprzedażowy wszystkich oferowanych przez nas maszyn (prowadzimy też sprzedaż wszelkich części zamiennych do wszystkich naszych produktów). Również ich sprawdzony przebieg oraz wyselekcjonowane modele mają wpływ na jakość i szybkość pracy – zastosowane w nich nowoczesne technologie pomagają zoptymalizować pracę, czego prostą konsekwencją jest oszczędność.

Jeżeli nie znaleźli Państwo modelu, który spełniałby Państwa oczekiwania, to zapraszamy do przejrzenia zakładki: Maszyny na zamówienie – jesteśmy w stanie bez problemu sprowadzić każdą z oferowanych tam maszyn.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57