Części do walców: Hamm, Ammann


Amortyzator bębna BOMAG Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna BOMAG Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna BOMAG Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna BOMAG i DYNAPAC Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna DYNAPAC Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna DYNAPAC Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna DYNAPAC Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna HAMM Szczegóły Zapytaj o cenę

Amortyzator bębna HAMM Szczegóły Zapytaj o cenę

Układ spryskiwaczy Szczegóły Zapytaj o cenę

Zgarniacze bębna Szczegóły Zapytaj o cenę

Bellator oferuje szeroki wybór części do walców: Hamm, Ammann, Bomag oraz innych czołowych producentów. Znajdziecie u nas Państwo zarówno elementy podlegające normalnemu zużyciu podczas eksploatacji, jak i te, które najczęściej ulegają awariom. Dysponujemy podzespołami do maszyn różnego typu: tandemowych walców drogowych, walców do robót ziemnych oraz walców ogumionych. Wśród dostępnych u nas części do walców Ammann, Hamm czy też innych marek proponujemy m.in. amortyzatory do bębnów, elementy układu spryskiwania, czy zgarniacze do bębnów. Wszystkie prezentowane w naszej ofercie części są podzespołami najwyższej jakości i gwarantują długi czas bezawaryjnej eksploatacji. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z konsekwencji nagłego przestoju walca dla harmonogramu realizowanej inwestycji i kosztów przerwania robót wszystkie elementy dostarczamy w najkrótszym możliwym terminie.

Części do walców: Hamm, Ammann – amortyzatory bębna

Dostępne w ofercie firmy Bellator części do walców Hamm, Ammann czy innych renomowanych producentów pozwalają na wymianę najszybciej zużywających się w normalnej eksploatacji elementów. Oferowane amortyzatory do bębna to podzespół odpowiedzialny za tłumienie drgań powodowanych przez pracę układów wibracyjnych i oscylacyjnych. Naprężenia powstające podczas pracy systemów wibracyjnych i oscylacyjnych wywołane obrotami umieszczonych wewnątrz bębna ruchomych mas znakomicie zwiększają efektywność zagęszczania, jednak przeniesione na pozostałe podzespoły maszyny mogą doprowadzić do ich nadmiernego wyeksploatowania i powstania uszkodzeń. Dzięki dobrej jakości elastomerowym amortyzatorom wibracje są wygaszane i rozpraszane, a czas eksploatacji wzrasta, trzeba jednak pamiętać, że okres eksploatacyjny amortyzatorów tego typu jest ograniczony wytrzymałością elastomeru. Okresowa wymiana tych elementów może znacząco wydłużyć trwałość całej maszyny.

Części do walców: Hamm, Ammann – układy spryskiwania i zgarniacze

Oferowane przez firmę Bellator części do walców Hamm, Amman i innych najlepszych dostawców w postaci systemów spryskiwania oraz zgarniaczy bębna umożliwiają utrzymanie najważniejszego elementu roboczego we właściwym stanie oraz jednocześnie umożliwiają wykonywanie zagęszczania z należytą jakością. System spryskiwania to element, którego zadaniem jest stałe podawanie wody na powierzchnię pracującego bębna. Dzięki temu zagęszczana masa bitumiczna nie odspaja się i nie przywiera do jego powierzchni. Właściwa praca układu umożliwia precyzyjne dozowanie i rozprowadzanie wody. Zapewnienie jej odpowiedniego przepływu jest bardzo ważne, ponieważ zbyt duża ilość wody może prowadzić do nadmiernego wychłodzenia zagęszczanej powierzchni, zaś zbyt mała może spowodować przyleganie fragmentów masy asfaltowej, zanieczyszczając bęben i obniżając jakość wykonywanych prac. Podobną rolę – ochrony przed przywieraniem – pełnią zgarniacze. Te wykonane z tworzywa sztucznego elementy są odpowiedzialne za oczyszczanie bębna i usuwanie fragmentów asfaltu czy innego wałowanego materiału.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57