Części do frezarek Wirtgen: frezy do asfaltu, napędy, klepki

Części do frezarek Wirtgen


Elementy kasacji luzów Szczegóły Zapytaj o cenę

Elementy napędu gąsienic Szczegóły Zapytaj o cenę

Elementy pulpitów sterowania – części do frezarek Szczegóły Zapytaj o cenę

Elementy systemu zraszania Szczegóły Zapytaj o cenę

Girlandy taśmociągu Szczegóły Zapytaj o cenę

Klepki (nakładki) poliuretanowe Szczegóły Zapytaj o cenę

Listwy zgarniacza Szczegóły Zapytaj o cenę

Obsady frezów Szczegóły Zapytaj o cenę

Odrzutniki bębna Szczegóły Zapytaj o cenę

Panele pulpitów Szczegóły Zapytaj o cenę

Pasy napędowe WIRTGEN Szczegóły Zapytaj o cenę

Podstawy klepki EPS Szczegóły Zapytaj o cenę

Płaskownik trudnościeralny Szczegóły Zapytaj o cenę

Płozy zabezpieczające Szczegóły Zapytaj o cenę

Silnik podnoszenia dachu Szczegóły Zapytaj o cenę

Siłowniki hydrauliczne Szczegóły Zapytaj o cenę

Bellator zapewnia duży wybór części do frezarek Wirtgen. Dostępne są u nas zarówno elementy eksploatacyjne, które zużywają się naturalnie podczas prowadzenia prac, jak i podzespoły niezbędne przy wykonywaniu okresowych przeglądów, regulacji i napraw. Oferujemy części najlepszej jakości od sprawdzonych dostawców. Wśród oferowanych przez nas części do frezarek Wirtgen znajdziecie Państwo elementy pozwalające na wydajną pracę bębna frezującego, jak i zespołów transportujących destrukt czy podzespoły do układu jezdnego lub sterującego. Proponujemy wysokiej jakości frezy do asfaltu, obsady do frezów, listwy zgarniacza, odrzutniki bębna, płozy zabezpieczające krawędzie osłon bębna czy podzespoły do systemu zraszania bębna. Dostępne są też elementy napędu do frezarek gąsienicowych, m.in. napędowe koła zębate, rolki napinające i jezdne czy łańcuchy gąsienic, a także klepki poliuretanowe nakładane na gąsienice. Mamy także girlandy do taśmociągu czy rolki prowadzące i podtrzymujące. Można u nas oprócz tego znaleźć różne podzespoły układów hydraulicznych, np. siłowniki. Nasz asortyment obejmuje ponadto elementy pulpitów sterowania: dźwignie, przełączniki i przyciski.

Części do frezarek Wirtgen – praca mimo dużych obciążeń

Części do frezarek Wirtgen pozwalają na zapewnienie ciągłej pracy urządzenia pomimo dużego obciążenia zespołu zrywającego i jezdnego. Regularna wymiana elementów podlegających normalnemu zużyciu podczas eksploatacji nie tylko gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości wykonywania zadań, ale także zapobiega awariom innych części maszyny. Nadmierne wyeksploatowanie części roboczych może powodować przeciążenia współpracujących z nimi elementów. Defektom mogą ulec łożyska, mocowania czy różnego sworznie – usuwanie tego rodzaju uszkodzeń jest o wiele kosztowniejsze niż regularne wymiany elementów eksploatacyjnych, a co najważniejsze zabiera znacznie więcej czasu. Dbałość o odpowiedni stan frezów do asfaltu czy klepek gąsienic jest zdecydowanie bardziej opłacalna.

Frezy do asfaltu, obsady do frezów, odrzutniki, płozy, zraszacze – części do zespołów bębnów frezujących

Frezy do asfaltu to elementy tnące, które odpowiednio rozmieszczone na bębnie zrywają warstwy nawierzchni. Składają się one z ostrza wykonanego z wytrzymałych węglików spiekanych, osadzonego w korpusie ze specjalnie wzmacnianej stali. Tuleja mocująca montowana w dolnej części frezu pozwala na umieszczenie go w gnieździe bębna. Ostrze frezu do asfaltu podczas pracy ulega naturalnemu zużyciu. Odpowiednio wczesna wymiana gwarantuje utrzymanie dobrych własności tnących całego bębna i zapobiega uszkodzeniu gniazda. Oprócz cyklicznej wymiany niezwykle ważne jest też systematyczne kontrolowanie właściwego osadzenia frezów i stanu obsad. Bardzo istotne jest stosowanie frezów dopasowanych do typu bębna, obciążenia oraz rodzaju zrywanego podłoża. Frezy do asfaltu i betonu mają inny kształt ostrza specjalnie dopasowany do odmiennych właściwości tych materiałów.O wysokiej jakości pracy bębna poza stanem frezów do asfaltu czy betonu decyduje też prawidłowe funkcjonowanie pozostałych elementów. Ważny jest stan odrzutników, które są przymocowane bezpośrednio do bębna i odpowiadają za skierowanie odrywanych fragmentów w głąb systemu transportowego. Liczy się również stan zgarniaczy, które sprawiają, że frezowany materiał nie wypada z komory bębna frezującego, a jest przenoszony odrzutnikami. Istotna jest także praca zraszaczy oraz stan płóz chroniących boki komory bębna.

Napędy gąsienic, klepki poliuretanowe – stabilna praca i precyzyjna jazda frezarki

Układ jezdny frezarki odpowiada nie tylko za poruszanie się maszyny w torze frezowania, ale także decyduje o utrzymywaniu wysokiej stabilności, prawidłowej jakości i głębokości frezowania. Dostępne klepki poliuretanowe mocowane do gąsienic zapewniają poprawę przyczepności oraz dobrą ochronę nawierzchni drogi przed uszkodzeniem. Zabezpieczają także same gąsienice. Napędy gąsienic są poddawane bardzo wielkim obciążeniom ze względu na masę maszyn i ciągłe przemieszczanie się ich podczas pracy. Poszczególne elementy: rolki bieżne, na których spoczywa ciężar urządzenia, zębate koła napędowe wymuszające ruch, czy rolki napinające gąsienice ulegają ciągłemu zużyciu. Sprawdzanie ich stanu oraz wczesna wymiana nadmiernie wyeksploatowanych elementów redukują niebezpieczeństwo awarii na miejscu prowadzenia prac do absolutnego minimum.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.