Schäfer Technic Skrapiarki do asfaltu - Skrapiarki do asfaltu

Skrapiarki do asfaltu

BSM-H, BSM-P, BSM-SF, BSM-A, BSM-AE


Skrapiarki do asfaltu schäfer-technic spełniają wszystkie wymagania i kryteria stosownych przepisów budownictwa drogowego i mogą w zależności od wymagań posiadać zbiorniki o pojemności do 10000 litrów. Szerokość robocza spryskiwania może być dowolnie regulowana w zakresie do 4,6 m. Wszystkie maszyny są również wyposażone w urządzenie (zestaw) do spryskiwania ręcznego.

Sterowany czujnikami automatyczny układ dozowania dostarcza bez ograniczeń wymaganej ilości lepiszcza rozdzielanego równomiernie na powierzchni asfaltu w celu uzyskania dobrego wiązania między warstwami nawierzchni drogowych.

Zostały opracowane różne typy maszyn do skrapiania. Zastosowanie tych maszyn oraz właściwa kolejność operacji na budowie zapewniają wysoką jakość nawierzchni.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.