Schäfer Technic Maszyny do utrwalania nawierzchni - Maszyny do utrwalania nawierzchni

Maszyny do utrwalania nawierzchni

OB-VARIO


Maszyny do układania nawierzchni schäfer-technic stanowią doskonałe połączenie różnych procesów roboczych/technologicznych odbywających się w operacjach całopowierzchniowego utrwalania nawierzchni drogowych. Dzięki temu, że maszyny te posiadają własne urządzenie załadunkowe, mogą one być zaopatrywane w grys bezpośrednio z wywrotki na placu budowy umożliwiając tym samym ogromny wzrost wydajności pracy jak również poprawę bezpieczeństwa na budowie.

Sterowany czujnikami automatyczny system dozowania materiału oraz zmienna szerokość robocza do 4,5 m umożliwiają niezakłócone podawanie wymaganych ilości lepiszcza i grysu zapewniając niezmiennie dobrej jakości nawierzchnie drogowe.

Maszyna jest wyposażona w urządzenia do zbierania i rejestracji danych technologicznych zapewniając tym samym doskonałe warunki pracy dla operatorów maszyny.

Niektóre z elementów wyposażenia maszyny mogą być skonfigurowane w sposób umożliwiający dostosowanie ich do specjalnych wymagań klienta dzięki czemu określone roboty mogą być wykonane w praktyczny i wygodny sposób.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.